BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Transport publiczny

Transport publiczny

Systemy transportu publicznego potrzebują takich rozwiązań, które pozwolą na oznaczanie przewodów w sposób trwały i odporny na znaczne wahania temperatury, zabrudzenia i oleje. Oznaczenia powinny być również łatwe w aplikacji i w konserwacji. Firma Brady odpowiada na te potrzeby dostarczając materiały wysokiej jakości spełniające surowe wymagania bezpieczeństwa i trwałości.

Nasze opaski do silników Diesla mają homologację SNCF!

Opaski termokurczliwe B-7646 są odporne na płynne substancje organiczne, typowe paliwa i rozpuszczalniki. Zaciskają się dokładnie wokół przewodów zapewniając maksymalną izolację i trwałą identyfikację (stopień skurczu 3 :1)

W przypadku wydruku na taśmie termotransferowej typu R-6600 opaski izolujące spełniają następujące wymagania dla materiałów izolujących i właściwości fizycznych: norma francuska NF F- 00-608, typy A i H specyfikacji SAE AS-81531 (trwałość oznaczeń) i metoda MIL-STD-202- 215K (odporność na rozpuszczalniki).

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych homologacjach!

Opinie naszych klientów...

Pan Girard, podwykonawca produkujący podzespoły dla wbudowanych systemów zarządzania zużyciem energii w taborze kolejowym:

Od wielu lat używamy produktów firmy Brady do identyfikacji wszystkich naszych płytek elektronicznych. Chcieliśmy przejść na identyfikację przewodów i szaf zachowując drukarki, które mamy, i było to bardzo łatwe. Ta oferta wyraźnie odróżniała się od innych propozycji serwisem i bardzo prostym sposobem wdrożenia, co było dla nas istotne, ponieważ chcieliśmy skoncentrować siłę naszych zasobów na produkcji podzespołów i zaufać ekspertowi od identyfikacji takiemu jak firma Brady.»