BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Telekomunikacja

Telekomunikacja

Bez względu na to, czy chodzi o informatykę, telefonię czy WiFi, sieci telekomunikacyjne są zbudowane z różnych przewodów: zwykłych, koncentrycznych, światłowodowych itp. Oznaczanie przewodów powinno być zatem pewne i szybkie w realizacji.

Ponadto operatorzy telekomunikacyjni mają szczególnie surowe wymagania: potrzebują produktów wytrzymałych przez cały cykl życia sieci, czyli przez co najmniej 20 lat, często w warunkach niesprzyjających, a także systemów spełniających surowe wymagania jakościowe, które można włączyć w linie produkcyjne.

Skuteczny system oznaczania przewodów powinien zatem wykorzystywać etykiety zarazem wytrzymałe, łatwe w użyciu i umożliwiające szybkie nałożenie. Etykiety firmy Brady łączą wszystkie te zalety.

Odklejanie ich od podłoża jest proste, podobnie jak ręczne przyklejanie. Stosowane silne środki klejące zapewniają szybkie i precyzyjne nakładanie oraz zachowanie właściwości klejących z upływem czasu.

Umożliwiają one również znaczące zmniejszenie zagrożenia przerwaniem ciągłości sieci i uzyskanie w ten sposób oszczędności nawet do 75%.

Opinie naszych klientów...

Pan Bouchez, kierownik ds. eksploatacji w centrum przetwarzania danych:

Zapewniamy przepływ danych między oddziałami naszych klientów, w szczególności w sektorze bankowym.
Przekazywane informacje są dla nich kluczowe, a nasze instalacje są skomplikowane i jednocześnie ciągle ewoluują. Każda przerwa w działaniu kosztuje nas bardzo drogo ze względu na kary umowne, więc liczy się każda minuta zaoszczędzona podczas naprawy. Dlatego właśnie do oznaczania wybraliśmy etykieciarki TLS Brady, co pozwala nam uzyskiwać etykiety doskonale dostosowane do naszych różnych zastosowań, a wszystko to w krótkim czasie. Łatwość i szybkość nakładania sprawia, że nasze oznaczenia są zawsze w pełni aktualne.»