BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Identyfikacja rozdzielnic elektrycznych

Identyfikacja rozdzielnic elektrycznych

Dzięki profesjonalnym etykietom i drukarkom etykiet możesz sprawnie i bez problemu realizować dowolne wymagania klientów w zakresie identyfikacji i zapewnić błyskawiczną orientacje w najbardziej skomplikowanych układach elementów na rozdzielnicach elektrycznych.

 

Maksymalna niezawodność

Niezawodne, przemysłowe etykiety zapewniają realizację dowolnych wymagań klientów w zakresie identyfikacji rozdzielnic elektrycznych. Nasze wewnętrzne zespoły badawczo-rozwojowe projektują etykiety w taki sposób, by pozostawały czytelne i nie odpadały w warunkach narażenia na połączone oddziaływanie promieniowania UV, wilgoci, gazu i innych czynników. W naszej ofercie posiadamy etykiety, które spełniają wymagania branży morskiej, lotniczej i wojskowej. Udostępniamy karty danych technicznych, gdzie podajemy wyniki testów naszych etykiet.

 

Błyskawiczna orientacja

Ponad 5000 estetycznych etykiet umożliwia projektantom rozdzielnic zapewnienie błyskawicznej orientacji nawet przy najbardziej złożonych układach elementów na tablicy. Dzięki wyraźnemu drukowi, szerokiej gamie dostępnych kolorów i rozmiarów oraz dostępności profili płaskich i wypukłych etykiety Brady nadają się do identyfikacji dowolnego zagrożenia dla bezpieczeństwa, a także do identyfikacji kabli lub komponentów na rozdzielnicach. Przy ich pomocy identyfikować można na przykład sterowniki, moduły we/wy, zasilacze, wyłączniki instalacyjne, kostki zaciskowe i rozdzielcze, moduły przekaźników, rozruszniki, łączniki przeznaczone do dużych obciążeń i inne elementy.

 

Szybko i łatwo

Etykiety do rozdzielnic elektrycznych możesz sprawnie wydrukować u siebie przy pomocy szerokiej gamy drukarek etykiet firmy Brady. Wystarczy tylko kilka rolek etykiet i odpowiednia drukarka, by stworzyć szeroki wachlarz potrzebnych etykiet do rozdzielnic. Większość etykiet można wydrukować na stacjonarnych i przenośnych systemach druku, co dodatkowo zwiększa zakres dostępnych możliwości. Aplikacje Brady Workstation z kolej pozwalają łatwo zaprojektować, tworzyć serie i drukować potrzebne etykiety.

 

Sprawdź w praktyce, jak drukować etykiety

Zobacz infografikę

 


 

Poznaj najskuteczniejsze sposoby oznaczania kabli i komponentów wykorzystywanych w branżach elektrycznych.

Pobierz przewodnik

Więcej informacji na temat tego produktu

Aby uzyskać więcaj informacji na temat tego produktu przoszę podać swoje dane kontaktowe.