BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Przemysł przetwórczy

Przemysł przetwórczy

Produkty firmy Brady (drukarki termotransferowe, etykiety, tablice...) zapewniają skuteczne rozwiązanie problemów związanych z bezpieczeństwem. Umieść wskaźnik myszy na rysunku poniżej, aby poznać gamy naszych produktów.

 

 

Opinie naszych klientów...

Pan Nontard, kierownik projektów w firmie produkującej wyłączniki samoczynne:

Firma Brady umiała zapewnić obsługę mojego projektu znakowania kodami kreskowymi DataMatrix, od określenia materiału i środka klejącego do automatycznego nakładania etykiet na produkty. Firma Brady gwarantuje również kontrolę dokumentacji we współpracy ze swoim laboratorium, montaż maszyn przy pomocy partnerów instalatorów, oddanie maszyn do eksploatacji oraz serwis posprzedażny. Niewielu partnerów jest dziś w stanie obsłużyć taki projekt w sposób zaproponowany przez architekta naszego rozwiązania identyfikowalności.»

 

Pan Genty, kierownik ds. bezpieczeństwa w zakładzie przetwórstwa spożywczego:

Bezpieczeństwo produkcji i personelu jest kluczowe dla prawidłowego działania naszej fabryki, tym bardziej, że musimy przestrzegać wielu norm. W przeszłości mieliśmy jednego dostawcę każdego typu produktów: oznakowania, akcesoriów do wyłączenia instalacji, oznaczenia rurociągów itd. Teraz zdecydowaliśmy się wybrać jednego dostawcę: firmę Brady, która dostarcza nam wszystkie potrzebne produkty z dziedziny bezpieczeństwa. Dodatkowo, produkty te są przetestowane i zgodne z normami.»