BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

W pełni zautomatyzowane etykietowanie do obwodów drukowanych

W pełni zautomatyzowane etykietowanie do obwodów drukowanych

Kompletne i niezawodne rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych, które umożliwia automatyzację zadań identyfikowalności i inteligentne generowanie danych na liniach produkcyjnych montażu powierzchniowego.

Identyfikacja każdego obwodu drukowanegoPoznaj praktyczne możliwości integracji zautomatyzowanej identyfikacji płytek drukowanych.

Nasze kompletne rozwiązanie do zapewnienia identyfikowalności łączy każdy obwód drukowany w reżimie produkcyjnym z konfiguracją tzw. inteligentnej fabryki (Smart Factory). Dzięki naszemu rozwiązaniu obwody drukowane mogą generować dane i wysyłać je do systemu zarządzania produkcją, do innych urządzeń i cykli produkcyjnych, a także do wszystkich ogniw łańcucha dostaw.

Poznaj praktyczne możliwości integracji zautomatyzowanej identyfikacji płytek drukowanych.

Zobacz infografikę

 

Niezawodne etykiety

Niezawodne etykietyNasza linia niezawodnych etykiet do obwodów drukowanych jest przeznaczona do automatycznego nakładania i zapewnia czytelność kodów 2D i kodów kreskowych w warunkach montażu powierzchniowego, co zapewnia możliwość ich odczytywania przez skanery w całym procesie produkcyjnym.

  • Druk i nakładanie etykiet: poliimidowe etykiety, które nie odpadają i zachowują czytelność w temperaturze do 300°C, także w warunkach stosowania standardowych substancji chemicznych w procesach produkcji obwodów drukowanych i ich czyszczenia.
  • Laserowa grawerka: zwiększa sprawność produkcji obwodów drukowanych i zwiększa kontrast, dzięki czemu oznaczenia grawerowane laserowo są łatwiejsze do odczytania dla systemów skanowania.
  • Taśma maskująca: chroni obwody drukowane podczas produkcji, w tym podczas lutowania na fali i wyrównywania gorącym powietrzem. Taśma maskująca nie pozostawia po sobie śladów po zdjęciu.

Przetestuj nasze niezawodne etykiety w swoim środowisku i zobacz jak się spisują.

Zamów próbki

 

Automatyzacja

AutomatyzacjaW pełni zautomatyzowane rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych pozwala uzyskać identyfikowalność i zapewnia produkcyjne dane analityczne bez udziału człowieka. Oferujemy także liczne rozwiązania zautomatyzowane, dostosowane do konkretnych potrzeb:

  • System druku i nakładania BSP61: oferuje powtarzalny druk na linii produkcyjnej, a także precyzyjne ustawienie i nakładanie etykiet w niemal wszystkich zastosowaniach produkcyjnych.
  • Podajnik etykiet ALF14: realizuje skuteczne, automatyczne podawanie etykiet, działa szybko, łatwo go obsługiwać i nadaje się do wdrożenia w każdym punkcie linii produkcyjnej.
  • Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100: trwały i bardzo precyzyjny zadruk etykiet przeznaczonych do zadań identyfikacyjnych o dużym wolumenie i kluczowym znaczeniu dla prowadzonej działalności.
  • Skanery: dzięki skanerom przenośnym lub w zabudowie systemy identyfikowalności mogą robić więcej niż tylko realizować wymagania łańcucha dostaw, np. generować dane, które po analizie służą do optymalizacji produkcji.

Poznaj praktyczne zalety naszych systemów i zobacz jak zautomatyzowane rozwiązanie do zapewniania identyfikowalności może zoptymalizować działalność Twojej firmy.

Zamów demonstrację

 

Zamów broszurę

formular