BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

W pełni zautomatyzowane etykietowanie do obwodów drukowanych

W pełni zautomatyzowane etykietowanie do obwodów drukowanych

Kompletne i niezawodne rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych, które umożliwia automatyzację zadań identyfikowalności i inteligentne generowanie danych na liniach produkcyjnych montażu powierzchniowego.

Identyfikacja każdego obwodu drukowanegoIdentyfikacja każdego obwodu drukowanego

Nasze kompletne rozwiązanie do zapewnienia identyfikowalności łączy każdy obwód drukowany w reżimie produkcyjnym z konfiguracją tzw. inteligentnej fabryki (Smart Factory). Dzięki naszemu rozwiązaniu obwody drukowane mogą generować dane i wysyłać je do systemu zarządzania produkcją, do innych urządzeń i cykli produkcyjnych, a także do wszystkich ogniw łańcucha dostaw.

Poznaj szczegółowe informacje o każdym elemencie naszego kompletnego rozwiązania do zapewniania identyfikowalności

 

 

Niezawodne etykiety

Niezawodne etykietyNasza linia niezawodnych etykiet do obwodów drukowanych jest przeznaczona do automatycznego nakładania i zapewnia czytelność kodów 2D i kodów kreskowych w warunkach montażu powierzchniowego, co zapewnia możliwość ich odczytywania przez skanery w całym procesie produkcyjnym.

  • Druk i nakładanie etykiet: poliimidowe etykiety, które nie odpadają i zachowują czytelność w temperaturze do 300°C, także w warunkach stosowania standardowych substancji chemicznych w procesach produkcji obwodów drukowanych i ich czyszczenia.
  • Laserowa grawerka: zwiększa sprawność produkcji obwodów drukowanych i zwiększa kontrast, dzięki czemu oznaczenia grawerowane laserowo są łatwiejsze do odczytania dla systemów skanowania.
  • Taśma maskująca: chroni obwody drukowane podczas produkcji, w tym podczas lutowania na fali i wyrównywania gorącym powietrzem. Taśma maskująca nie pozostawia po sobie śladów po zdjęciu.

Przetestuj nasze niezawodne etykiety w swoim środowisku i zobacz jak się spisują.

Zamów próbki

 

Automatyzacja

AutomatyzacjaW pełni zautomatyzowane rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych pozwala uzyskać identyfikowalność i zapewnia produkcyjne dane analityczne bez udziału człowieka. Oferujemy także liczne rozwiązania zautomatyzowane, dostosowane do konkretnych potrzeb:

  • System druku i nakładania BSP61: oferuje powtarzalny druk na linii produkcyjnej, a także precyzyjne ustawienie i nakładanie etykiet w niemal wszystkich zastosowaniach produkcyjnych.
  • Podajnik etykiet ALF14: realizuje skuteczne, automatyczne podawanie etykiet, działa szybko, łatwo go obsługiwać i nadaje się do wdrożenia w każdym punkcie linii produkcyjnej.
  • Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100: trwały i bardzo precyzyjny zadruk etykiet przeznaczonych do zadań identyfikacyjnych o dużym wolumenie i kluczowym znaczeniu dla prowadzonej działalności.
  • Skanery: dzięki skanerom przenośnym lub w zabudowie systemy identyfikowalności mogą robić więcej niż tylko realizować wymagania łańcucha dostaw, np. generować dane, które po analizie służą do optymalizacji produkcji.

Poznaj praktyczne zalety naszych systemów i zobacz jak zautomatyzowane rozwiązanie do zapewniania identyfikowalności może zoptymalizować działalność Twojej firmy.

Zamów demonstrację

 

Zamów broszurę

formular