BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Lotnictwo

Lotnictwo

W sektorze lotniczym jest konieczne, aby każdego dnia wszystkie elementy systemu, zarówno w powietrzu, jak i w sali kontroli lotów, były niezawodne i skuteczne: zależą od tego tysiące istnień ludzkich.

Jako ekspert w dziedzinie identyfikacji za pomocą kodów kreskowych, firma Brady wspomaga przedsiębiorstwa sektora lotniczego dostarczając im sprawdzone rozwiązania oraz materiały do oznaczania o wysokiej wytrzymałości. Ponieważ podlegają one homologacji, zostały dokładnie przetestowane w laboratorium i w terenie, tak aby sprostać konkretnym potrzebom klientów.

Dzięki rozwiązaniom firmy Brady kable i przewody można oznaczać łatwo i szybko!

 

Masz takie problemy?
My mamy rozwiązanie!

Odklejające się etykiety

Oferujemy rozmaite materiały, często zaopatrzone w specjalne kleje odporne na trudne warunki klimatyczne, zarysowania, tarcie oraz na uszkodzenia wywoływane przez wodę.

Nieczytelne etykiety

Nasze drukarki termotransferowe zapewniają wysoką jakość wydruku. Umożliwiają one dokładne odczytanie informacji zamieszczonych na etykiecie nawet po wielu latach ekspozycji na działanie niekorzystnych warunków środowiska.

 

Opinie naszych klientów...

Pan Dimier, kierownik działu produkcji producenta kabli koncentrycznych dla sektorów wojskowego i lotniczego:

Jesteśmy partnerem firmy Brady od wielu lat. Najważniejsza jest dla nas jakość produktów, przestrzeganie terminów i możliwość zamówienia u jednej osoby wszystkich kompleksowych rozwiązań: drukarki, oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych, skanerów. No i oczywiście sprawny serwis.»