BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Wyeliminuj przestoje w centrum danych

Wyeliminuj przestoje w centrum danych

Oferowane przez nas niezawodne etykiety służą do oznaczania kabli, komponentów i szaf i pozwalają na wydajniejszą identyfikację i eliminację problemów, co z kolei pozwala spełnić coraz bardziej wyśrubowane warunki umów serwisowych ze sklepami internetowymi, przedsiębiorstwami i podmiotami publicznymi.

Wyeliminuj przestoje w centrum danych z wyraźnie zidentyfikowanymi kablami!

 

 

Wydajne rozwiązywanie problemów

Specyfika pracy centrum danych sprawia, że często do rangi wielkiego wyzwania urasta stwierdzenie, którą wtyczkę należy wyciągnąć z gniazdka i wymienić lub przełożyć. Przypomina to szukanie igły w stogu siana, zabiera mnóstwo czasu i kosztuje wiele nerwów, szczególnie, jeżeli nie działają aplikacje centralne, co zagraża dotrzymaniu parametrów umowy SLA. Wystarczy, że ktoś wyjmie nie tę wtyczkę co trzeba i z sieci znikają kolejne serwery. Aby tego uniknąć, firma Brady oferuje niezawodne rozwiązania identyfikacyjne, które umożliwiają technikom centrów danych szybkie dotarcie do konkretnego kabla.

 

Oznacz tylko raz

Nasze niezawodne etykiety z klejem do zaoblonych i płaskich powierzchni dobrze przylegają do każdego kabla i komponentu. Dzięki nim możliwa jest błyskawiczna identyfikacja kabla pozwalająca sprawnie wyeliminować problem i uniknąć przerwy w działaniu. Dostępne są etykiety o rozmiarach i kształtach pozwalających łatwo zidentyfikować dowolną szafę, serwer, komponent, skrętkę lub kabel koncentryczny, a dodatkowo firma Brady oferuje też etykiety w kształcie flagi, redukujące do minimum kontakt ze światłowodem, a jednocześnie zwiększające miejsce dostępne na dane identyfikacyjne.

 

Łatwe do zaprojektowania i wydrukowania

Brady Workstation oferuje różnorodne funkcje projektowania etykiet, które zaspokajają niemal każdą potrzebę centrum danych w zakresie oznaczeń. Etykiety do kabli, komponentów i szaf, a nawet identyfikację wizualną budynków można zaprojektować w zaledwie kilku krokach. Projekty można sprawnie przesyłać do drukarki etykiet Brady na miejscu i od razu aplikować świeżo wydrukowane etykiety.

Obejrzyj demo

Wszystko, co musisz wiedzieć o zgodności z najnowszym standardem znakowania TIA-606-C


Pobierz przewodnikWszystko, co musisz wiedzieć o zgodności z najnowszym standardem znakowania TIA-606-C

Skuteczne oznaczanie kabli pomaga zwiększyć wartość waszych usług dzięki zorganizowanym i czytelnym instalacjom. Znajomość i korzystanie z najlepszych praktyk może przynieść wiele korzyści Twojej firmie i klientom dzięki zwiększonej wydajności, zyskowności i zadowoleniu z wykonanych usług. Właściwie oznakowane systemy są korzystne dla wszystkich - instalatorów i wykonawców, techników IT, właścicieli i firm.

 

Pobierz przewodnik

Formular