BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Etykiety identyfikacyjne na miarę

Etykiety identyfikacyjne na miarę

Solidna identyfikacja na konkretne potrzeby

Brady opracowuje solidne etykiety i rozwiązania do identyfikacji, odporne na ekstremalne temperatury, substancje chemiczne, ciśnienie czy tarcie. Te sprawdzone etykiety zwiększają poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy, ułatwiają identyfikację problemów, zapewniają pełną identyfikowalność produktów i oferują inne zalety w wymagających środowiskach i zastosowaniach.

 


Każda powierzchnia, każde środowisko Profesjonalne etykiety identyfikacyjne na miarę

Trwałe rozwiązania do identyfikacji w formie profesjonalnych etykiet stosować można nawet na powierzchniach o złożonej charakterystyce, znajdujących się w wymagających środowiskach przemysłowych. Firma Brady korzysta z osiągnięć naukowych materiałoznawstwa i doświadczenia w wielu branżach na całym świecie, by tworzyć etykiety identyfikacyjne, które przylegają na czystych, chropowatych, zaolejonych i zapylonych powierzchniach, a także zachowują czytelność pomimo wystawienia ich na działanie ekstremalnych temperatur, substancji chemicznych, tarcia czy ciśnienia.

 

Odpowiednia etykieta do identyfikacji

Firma Brady zachęca przedstawicieli branż, w których występują potrzeby w zakresie identyfikacji, do kontaktu w sprawie doboru odpowiedniego i trwałego rozwiązania identyfikacyjnego. Nasza obsługa klienta i dział BiR zaproponują etykietę standardową lub wykonają odpowiednie badania i opracują nową etykietę, która sprosta określonym potrzebom. Właściwości etykiety, które wybierać może klient, to materiał etykiety, klej, warstwa wierzchnia, laminat, wymiary, kolory, kształty, treść i zadruk.

 

Druk na miejscu

Etykiety niestandardowe, podobnie jak standardowe, można wydrukować w dowolnym miejscu. Wystarczy zainstalować aktualizację oprogramowania fabrycznego na drukarce Brady przystosowanej do druku etykiet niestandardowych, załadować rolki do etykiet niestandardowych, ręcznie lub automatycznie dodać informacje do nadruku na etykiecie, wydrukować etykietę i umieścić ją w odpowiednim miejscu.

Wyższy poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy, lepsza identyfikacja problemów, pełne śledzenie komponentów na linii produkcyjnej i inne zalety dzięki trwałym rozwiązaniom, które trafią w Twoje potrzeby.

 

Pobierz przewodnik

formular

 

Wasze możliwości z Brady:

 

Nadajemy kształt i drukujemy

 

Potrzebujesz milionów etykiet klasy przemysłowej? Zleć ich cyfrowy druk w jakości fotograficznej o wysokiej rozdzielczości w dowolnej fabryce Brady. Do zadruku można wykorzystać paletę RAL, Pantone lub inną. Tolerancja zadruku do 0,1 mm poprawia jakość kolorów tekstu pisanego drobną lub skomplikowaną czcionką, logotypów firmowych, kodów kreskowych i piktogramów drukowanych na naszych niezawodnych etykietach.

 

Oznaczanie urządzeń elektronicznych i elektrycznych

Etykiety dla sektora motoryzacji

Oznaczanie urządzeń
elektronicznych i elektrycznych

Etykiety
dla sektora motoryzacji

My nadajemy kształt, Ty drukujesz

 

Poznaj wszystkie zalety elastycznego drukowania na żądanie. Wystarczy włożyć do drukarki etykiet standardową lub niestandardową kasetę lub rolkę, zaprojektować etykietę, korzystając z aplikacji platformy Brady Workstation, wydrukować ją i przykleić. Można też połączyć się z zakładowym systemem ERP i zlecić automatyczny druk i aplikację etykiet w czasie rzeczywistym. Oferujemy szerokie możliwości, mając jeden cel: zapewnić Ci każdą potrzebną etykietę i każdy potrzebny znak w zaledwie kilka sekund.

 

Szeroka gama specjalistycznych urządzeń do identyfikacji i oznakowania.

Szeroka gama specjalistycznych
urządzeń do identyfikacji i oznakowania.

Ty nadajesz kształt, Ty drukujesz

 

Potrzebujesz czegoś specjalnego? Co powiesz na możliwość drukowania niezawodnych etykiet identyfikacyjnych w wielu kolorach w dowolnie wybranym kształcie i czasie? Sprawna identyfikacja niewielkich partii wyrobów lub komponentów dzięki etykietom, którym możesz nadać wymagany kształt i wydrukować we własnym zakładzie.

 

Drukarka kolorowa etykiet BBP37 z funkcją wycinania eliminuje ten problem umożliwiając projektowanie, druk i wycinanie na miejscu niewielkich ilości niezawodnych etykiet produktowych w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów.

Drukarka kolorowa etykiet BBP37 z funkcją wycinania eliminuje ten problem umożliwiając projektowanie, druk i wycinanie na miejscu niewielkich ilości niezawodnych etykiet produktowych w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów.