BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Chemia i petrochemia

Chemia i petrochemia

Identyfikacja personelu, produktów i infrastruktury jest kluczowa w przypadku szybów wiertniczych niezależnie od tego, czy są to szyby na lądzie, czy platformy morskie.

Rozwiązania dotyczące identyfikacji i bezpieczeństwa oferowane przez firmę Brady są skuteczną i pewną odpowiedzią na te potrzeby.

Identyfikacja w celu zwiększenia bezpieczeństwa

Źle oznaczone przewody i rury stanowią bez wątpienia zagrożenie! Brak wiedzy o zawartości przewodu może mieć poważne konsekwencje dla personelu i być groźny dla instalacji.

Dlatego zarządzanie płynami jest kluczowe dla bezpieczeństwa pracowników. Jako ekspert w dziedzinie identyfikacji firma Brady ma również odpowiedź na te problemy i zapewnia rozwiązania umożliwiające wyraźną identyfikację typu płynów oraz kierunku ich przepływu.

 

Zapewnienie skutecznej i bezpiecznej konserwacji

Podczas corocznych robót konserwacyjnych zdarzają się tysiące wypadków. Powodem większości z nich jest niezneutralizowana zawartość przewodów. Ich bezpieczne zamknięcie znacznie zmniejszyłoby ryzyko.

Pełna gama naszych urządzeń zamykających umożliwia odcięcie instalacji, zaworów, źródeł energii itp. Powinny być one używane podczas robót konserwacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Dzięki ich zastosowaniu można zapobiec wypadkom wywołanym przez źródła energii lub substancje niebezpieczne.

Opinie naszych klientów...

Pan Lemaire, kierownik platformy wiertniczej na Oceanie Indyjskim:

Na platformach wiertniczych ważne jest, aby w każdej chwili móc sprawdzić zawartość rury i kierunek przepływu oraz skutecznie je zamknąć w celu zapobieżenia wypadkom. Oznaczenia firmy Brady przeznaczone dla rurociągów umożliwiają nam bezpieczne oznaczanie typu płynu i kierunku jego przepływu. W połączeniu z systemami wyłączenia instalacji, możemy za ich pomocą serwisować nasze instalacje w sposób całkowicie bezpieczny. Umożliwiają one zamknięcie wszystkich typów zaworów podczas robót konserwacyjnych. Dzięki tylko jednemu dostawcy, firmie Brady, mogliśmy rozwiązać wszystkie problemy związane z identyfikacją i zabezpieczeniami naszych instalacji.»