BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Rozwiązania

Rozwiązania

Lotnictwo

W sektorze lotniczym jest konieczne, aby każdego dnia wszystkie elementy systemu, zarówno w powietrzu, jak i w sali kontroli lotów, były niezawodne i skuteczne: zależą od tego tysiące istnień ludzkich.

 

Sektor samochodowy

Skuteczne oznaczanie przemysłowe części samochodowych umożliwia ich szybką identyfikację w przypadku akcji serwisowych.

 

Chemia i petrochemia

Identyfikacja personelu, produktów i infrastruktury jest kluczowa w przypadku szybów wiertniczych niezależnie od tego, czy są to szyby na lądzie, czy platformy morskie.

 

W pełni zautomatyzowane etykietowanie do obwodów drukowanych

Kompletne i niezawodne rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych, które umożliwia automatyzację zadań identyfikowalności i inteligentne generowanie danych na liniach produkcyjnych montażu powierzchniowego.

 

Efektywne utrzymanie ruchu

Większa wydajność dzięki wyraźnym znakom komunikacji wizualnej w utrzymaniu ruchu

 

Transport publiczny

Systemy transportu publicznego potrzebują takich rozwiązań, które pozwolą na oznaczanie przewodów w sposób trwały i odporny na znaczne wahania temperatury, zabrudzenia i oleje. Oznaczenia powinny być również łatwe w aplikacji i w konserwacji. Firma Brady odpowiada na te potrzeby dostarczając materiały wysokiej jakości spełniające surowe wymagania bezpieczeństwa i trwałości.

 

Przemysł przetwórczy

Produkty firmy Brady (drukarki termotransferowe, etykiety, tablice...) zapewniają skuteczne rozwiązanie problemów związanych z bezpieczeństwem. Umieść wskaźnik myszy na rysunku poniżej, aby poznać gamy naszych produktów.

 

Laboratoria

Nasza gama produktów identyfikacyjnych została zaprojektowana na potrzeby pracowni biotechnologicznych, chemicznych/biochemicznych i medycyny sądowej. Niezależnie od tego, czy specjalizujesz się w patologii, histologii, chromatografii czy w innej dziedzinie naukowej, rozwiązania firmy Brady dotyczące etykietowania pomogą ci przestrzegać dobrych praktyk w laboratorium.

 

Profesjonalne etykiety identyfikacyjne na miarę

Solidna identyfikacja na konkretne potrzeby

 

Zautomatyzowana identyfikacja kabli

Wyższa wydajność dzięki zautomatyzowanej identyfikacji kabli

 

Wyeliminuj przestoje w centrum danych

Oferowane przez nas niezawodne etykiety służą do oznaczania kabli, komponentów i szaf i pozwalają na wydajniejszą identyfikację i eliminację problemów, co z kolei pozwala spełnić coraz bardziej wyśrubowane warunki umów serwisowych ze sklepami internetowymi, przedsiębiorstwami i podmiotami publicznymi.