BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Produkty

Produkty

Etykiety, koszulki termokurczliwe i oznaczenia

Etykiety przemysłowe — Firma Brady oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie etykiet do identyfikacji, przyczyniające się do zwiększenia produktywności, jakości i bezpieczeństwa. Możesz drukować własne, niestandardowe etykiety lub używać gotowych, pustych etykiet wysokiej jakości do różnych zastosowań, w tym do oznaczania przewodów i kabli, do płytek PCB i innych komponentów, w telekomunikacji, laboratoriach itp. Możesz również skorzystać z gotowych, wstępnie zadrukowanych etykiet.

 

Drukarki i Urządzenia

Brady oferuje szeroką gamę specjalistycznych urządzeń do identyfikacji i oznakowania. Termotranferowa technologia druku w połączeniu z doskonałą jakością specjalnych materiałów i klejów zapewnienia najwyższe wykonanie etykiet identyfikacyjnych dla wszystkich potrzeb przedsiębiorstwa lub instytucji. Szeroka gama drukarek i etykiet od najmniejszych przenośnych drukarek etykiet po duże urządzeń do drukowania i naklejania etykiet Brady jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i rosnące znaczenie oznakowania dającego pewność jednoznacznej identyfikacji we współczesnym świecie.

 

Czytniki kodów kreskowych

Ręczne i automatyczne skanery kodów kreskowych i kodów datamatrix są istotnym elementem wiarygodnego systemu monitorowania i kontroli przepływu produktów w procesach wytwarzania lub przechowywania. Wysokiej jakości skaner pozwala na szybki odczyt danych nawet z większych odległości.

 

Oprogramowanie

Špecialozované programové balíky pre design a tvorbu etikiet a štítkov sú nevyhnutnou súčasťou kompletných identifikačných riešení. Programy LabelMark™ a CodeSoft® sú určené pre jednoduchú tvorbu etikiet, zatiaľ čo MarkWare™ pre prípravu predlôh grafických tabuliek, značiek a potrubných štítkov.

 

Znaki bezpieczeństwa

Przy wyborze tablic bezpieczeństwa należy wziąć pod uwagę nie tylko treść informacji ale również odporność materiału, z których tablice bezpieczeństwa są wyprodukowane.

 

Lockout/Tagout

Co roku, w Unii Europejskiej zostanie zranionych i uśmierconych wielu pracowników wykonujących regularne naprawy lub konserwacje urządzeń i maszyn przemysłowych. Znacząca ilość tych zranień jest spowodowanych przez niekontrolowany dopływ energii. Nawet pomimo, że w Europie są przyjęte środki wymagające wyłączenie i zamknięcie wszelkich źródeł energii podczas wykonywania napraw maszyn przemysłowych.

 

Znaczniki rur

Możemy zidentyfikować rury w każdym zakładzie na całym świecie, aby pomóc zmniejszyć liczbę wypadków i podnieść wydajność zakładu. Nasze znaczniki rur są dostępne w 3 poziomach jakości i mogą być w pełni dostosowane do potrzeb zakładu, aby uwzględnić wszelkie niezbędne informacje o rurach, zawartości i przepływie.

 

Usługi

Działalność usługowa BRADY jest ofertą dla klientów BRADY, którzy chcą zapewnić sprawne funkcjonowanie drukarek termotransferowych BRADY oraz ich oprogramowania użytkowego.

 

Narzędzia do kontroli rozlewów

Niekontrolowane rozlewy mogą mieć niszczycielski wpływ na środowisko, ludzi i przedsiębiorstwa w pobliżu miejsca zdarzenia, nie wspominając o przyszłości firmy, której dotyczą. Gotowość na ewentualne rozlewy stanowi dobrą praktykę zarządzania, a w wielu krajach także wymóg przepisów prawa. Odpowiednim przygotowaniom w tym względzie towarzyszyć powinny profesjonalne narzędzia, które zapobiegną wysokim kosztom grzywien, odszkodowań i sprzątania po wypadku.

 

Prezentacja drukarki

Wybierz drukarkę, którą chcesz zobaczyć, prześlij krótki formularz, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

 

Rejestracja drukarki

Zarejestruj swoja drukarkę Brady!