BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Skorzystaj ze zdobyczy innowacji

Skorzystaj ze zdobyczy innowacji

Wymień przenośną drukarkę etykiet na najnowszy model drukarki Brady* i skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych etykiet przemysłowych, które nie odpadają i zachowują czytelność nawet w ekstremalnych warunkach.

Skorzystaj ze zdobyczy innowacji


Doskonała jakość druku etykiet

Drukarki firmy Brady są łatwe w użyciu i pomagają stworzyć optymalne etykiety dostosowane do konkretnych potrzeb. Szybki druk, czytelny ekran, łączność Wi-Fi, porty USB, łatwa wymiana materiałów do etykiet i automatyczna kalibracja to cechy drukarek Brady, które zapewniają wygodę użytkowania i profesjonalną identyfikację kabli, komponentów, produktów i obiektów.

 

Nie odpadają, zachowują czytelność

Nasze etykiety przemysłowe nie odpadają i zachowują czytelność, o ile zostały wydrukowane na drukarkach etykiet Brady. Eksperci firmy Brady w dziedzinie materiałoznawstwa opracowali etykiety wykonane z trwałych materiałów, które dobrze przylegają do zaokrąglonych lub płaskich powierzchni i są odporne nawet na bardzo wysoką i niską temperaturę, olej, środki chemiczne, tarcie, działanie promieniowania UV i inne trudne warunki. Etykiety Brady podlegają testom zgodnie z międzynarodowymi protokołami badań, więc jeżeli przytwierdzisz gdzieś naszą etykietę, na pewno zostanie ona na miejscu.

 

Nie wahaj się, wymień!

Podczas trwanie Targów AUTOMATICON 2019 możesz za darmo lub za pół ceny wymienić swoją obecną przenośną drukarkę etykiet na najnowszy, profesjonalny model drukarki firmy Brady, kupując profesjonalne materiały eksploatacyjne do nowej drukarki. Sprawdź, którą drukarkę Brady możesz wymienić za swoją obecną, zamów próbki etykiet, prezentację drukarki i skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji.

Odbierz poradnik doboru drukarki

 

Wymień swoją obecną przenośną drukarkę etykiet na najnowszy model drukarki Brady* i skorzystaj ze zdobyczy innowacji w branży identyfikacji.

Wymień drukarkę

Zamów próbki etykiet

Zamów prezentację  drukarki

 

WARUNKI OFERTY

Program firmy Brady „Swap for More” dotyczy terytorium Polski dla umów zawartych podczas trwanie Targów AUTOMATICON 2019 ( 26-29.3.2019) i zrealizowanych do 27 kwietnia 2019 roku. Program „Swap for More” obejmuje drukarki zakwalifikowane do udziału przez Brady Identification Solutions EMEA. Na każdą zakwalifikowaną i oddawaną na wymianę drukarkę należy zakupić 6, 8, 9, 12 lub 16 kaset do przenośnych drukarek. Nie każda drukarka będzie kwalifikować się do tego programu. Wymagany jest zakup materiałów eksploatacyjnych, obowiązują także inne ograniczenia. Drukarki,które w ramach programu oddawane są dystrybutorowi Brady, muszą należeć do zbioru zakwalifikowanych marek i modeli oraz być sprawne technicznie. Firma Brady zastrzega sobie prawo do wystawienia faktury na pełną kwotę, jeżeli oddawane na wymianę drukarki nie zostaną do niej przesłane. Firma Brady zastrzega sobie prawo do zmiany lub zakończenia tej oferty.