BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Identyfikacja towarów niebezpiecznych

Identyfikacja towarów niebezpiecznych

Według Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy 38% europejskich przedsiębiorstw informuje o potencjalnie niebezpiecznych towarach chemicznych lub biologicznych w swoich miejscach pracy. Narażenie na działanie tych czynników prowadzi zarówno do ostrych, jak i przewlekłych chorób i urazów, w tym schorzeń układu oddechowego i skóry, niewydolności narządów, nowotworów zawodowych, zatruć i przypadków uduszenia. Aby zmniejszyć to ryzyko, proponujemy wiele niezawodnych i dobrze widocznych rozwiązań w zakresie identyfikacji pozwalających zapewnić bezpieczeństwo.

 

Rozwiązania

 

Oznaczenia podłóg

Oznaczenia podłóg: łatwa identyfikacja bezpiecznych ciągów komunikacyjnych dla pieszych, przeszkód i stref niebezpiecznych w zakładzie pracy.


Dodatkowe informacje

 

Etykiety GHS/CLP

Etykiety GHS/CLP: łatwe informowanie o ryzyku związanym z substancjami niebezpiecznymi w celu uniknięcia wypadków i zwiększenia zgodności z prawodawstwem UE.


Dodatkowe informacje

 

Rozwiązania LOTO

Rozwiązania LOTO: zapobiegają ingerencji i przypadkowemu załączeniu zasilania podczas trwania prac serwisowych. Dzięki temu pracownicy są w stanie realizować powierzone im zadania w sposób maksymalnie bezpieczny i tym samym przyczyniać się do wydajnej pracy zakładu.

 

Dodatkowe informacje

 

Znaczniki rur

Znaczniki rur: oznacz, co przepływa przez rury w zakładzie, aby poinformować współpracowników i ekipy ratunkowe.


Dodatkowe informacje

 

Znaki bezpieczeństwa

Znaki bezpieczeństwa: zwykły znak bezpieczeństwa jest w stanie zapobiec kosztownym wypadkom w zakładzie pracy, o ile jest dobrze widoczny, przyciąga uwagę i jest łatwy do odczytania.


Dodatkowe informacje

 

Usługi

Usługi: skontaktuj się z nami i umów wizytę w zakładzie lub audyt, a dzięki temu łatwiej dobierzesz rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Uzyskaj wsparcie ekspertów w zakresie identyfikacji towarów niebezpiecznych na podstawie najlepszych praktyk!

 

Pobierz audyt miejsca wdrożenia

 Pobierz przewodnik

Poznaj więcej narzędzi do identyfikacji towarów niebezpiecznych w miejscu pracy.

formular