BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

COVID-19: Rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pracownikom i miejscu pracy

COVID-19: Rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pracownikom i miejscu pracy

Corona wirus- aktualności

W Brady uważnie monitorujemy wpływ COVID-19 (koronawirusa) i z powodzeniem wdrożyliśmy środki zaradcze, aby, w bezpieczny sposób oraz w pełnej zgodności z przepisami rządowymi , zapewnić ciągłość operacyjną i biznesową. W tym momencie kontynuujemy naszą produkcję, jesteśmy w stanie przyjmować Twoje zamówienia i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić terminowe dostawy. Naszym celem jest dalsze reagowanie na potrzeby związane z identyfikacją i bezpieczeństwem ludzi, produktów i pomieszczeń.

Twój czas jest cenny - będziemy wspierać Cię w przypadku wszelkich zapytań lub niestandardowych rozwiązań.

Wasz zespół Brady

COVID-brochureBroszura COVID-19

 

Zbiór precyzyjnie wybranych rozwiązań w zakresie identyfikacji i bezpieczeństwa pracy, aby odpowiedzieć na wyzwania COVID´19.

 

Pobierz broszurę COVID-19

 

 

Rozwiązania bezpieczeństwa w miejscu pracy

 

Znaki bezpieczeństwa

Przy wyborze tablic bezpieczeństwa należy wziąć pod uwagę nie tylko treść informacji ale również odporność materiału, z których tablice bezpieczeństwa są wyprodukowane.

 

Więcej informacji

 

Narzędzia do kontroli rozlewów

Firma Brady oferuje wiele narzędzi do kontroli rozlewów występujących na lądzie, które mogą być stosowane zapobiegawczo lub naprawczo w celu pochłaniania lub zapobiegania rozprzestrzenianiu się rozlewów.

 

Zobacz, jak łatwo jest bezpiecznie i wydajnie usuwać rozlane ciecze.

 

Wydrukuj swoją własną etykietę lub znak
Możliwość drukowania etykiet na miejscu pozwala szybko reagować na wszelkie potrzeby związane z identyfikacją i eliminuje czas oczekiwania na dostawy etykiet.

Przewodnik na temat samodzielnego drukowania znaków bezpieczeństwa

 

Rozwiązania laboratoryjne
Etykiety laboratoryjne Brady, zaprojektowane z myślą o identyfikacji próbek za pomocą kodów kreskowych,kodów QR lub opisów zapobiegają ich utracie i pozwalają uniknąć problemów.

Pobierz przewodnik po sposobach identyfikacji próbek laboratoryjnych