BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Nowe przenośne drukarki etykiet umożliwiają bezprzewodowe drukowanie z użyciem technologii Bluetooth®

Nowe przenośne drukarki etykiet umożliwiają bezprzewodowe drukowanie z użyciem technologii Bluetooth®

Technologia Bluetooth® umożliwia tworzenie, edytowanie i drukowanie etykiet za pomocą smartfonu z systemem operacyjnym Android.

edytowanie i drukowanie etykiet za pomocą smartfonuZele, Belgia, styczeń 2012 r. — BMP™51 i BMP™53 to pierwsze drukarki etykiet firmy Brady Corporation wyposażone w karty sieciowe Bluetooth®. Użytkownicy mogą projektować etykiety za pomocą smartfonów z systemem operacyjnym Android i aplikacji Brady Mobile, a następnie drukować je bezprzewodowo.

Drukarki BMP™51 i BMP™53 umożliwiają wydajne i szybkie drukowanie etykiet. Każdy z modeli jest wyposażony w kartę sieciową firmy Brady, która zapewnia obsługę technologii Bluetooth®, a dostępna opcjonalnie karta Wi-Fi umożliwia drukowanie bezprzewodowe. Jedyna różnica między tymi dwoma modelami jest taka, że drukarka etykiet BMP™51 to wersja autonomiczna wyposażona w wyświetlacz LCD i klawiaturę QWERTY, która pozwala projektować etykiety w bardziej tradycyjny sposób.

„BMP 51 i 53 to pierwsze drukarki, które zapewniają łączność Bluetooth z naszą nową aplikacją Brady Mobile dla telefonów z systemem Android. Aplikacja Brady Mobile pozwala użytkownikom pracującym w terenie błyskawicznie drukować etykiety za pomocą smartfonu z systemem Android — nie trzeba mieć przy sobie laptopa ani innego urządzenia” — wyjaśnia Gino Van der Ven, regionalny menedżer produktu z firmy Brady Corporation.  Aplikacja Brady Mobile została opracowana, aby ułatwić użytkownikom tworzenie szablonów etykiet. Udostępnia ona funkcję obsługi kodów kreskowych, a także wiele symboli oraz piktogramów.

Inne nowe udogodnienie to możliwość łatwego umieszczenia w drukarce kasety zawierającej zarówno materiał etykiet, jak i taśmę — dzięki temu materiały eksploatacyjne kończą się jednocześnie. Oba modele obsługują też technologię Smart Cell, dzięki której drukarka automatycznie dobiera format etykiety pasujący do wybranego materiału. Nowa budowa kasety to nie jedyna oferowana innowacja. Każde z urządzeń jest wyposażone w wytrzymałą wbudowaną obcinarkę oraz obsługuje funkcję szybkiego drukowania. W razie konieczności projektowania bardziej złożonych etykiet w oprogramowaniu LabelMark™ firmy Brady wystarczy połączyć drukarkę z komputerem za pomocą kabla USB. Urządzenia można zasilać na różne sposoby — zależnie od potrzeb.  Użytkownicy mają do wyboru korzystanie z baterii typu AA lub akumulatora litowo-jonowego, a także zasilanie prądem zmiennym.

Aby pobrać aplikację Brady Mobile do swojego smartfonu z systemem Android, odwiedź witrynę Android Market i wpisz „Brady Mobile” lub zeskanuj kod QR.

Więcej informacji