BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Nowa drukarka etykiet BBP™12 do identyfikacji kabli, komponentów, produktów i próbek laboratoryjnych

Nowa drukarka etykiet BBP™12 do identyfikacji kabli, komponentów, produktów i próbek laboratoryjnych

Firma Brady wprowadza na rynek nową drukarkę etykiet BBP™12 — podstawową, stacjonarną drukarkę etykiet i oznaczeń służących do identyfikacji kabli, komponentów, produktów i próbek laboratoryjnych, którą wyróżnia doskonała relacja jakości do ceny. Ta kompaktowa drukarka umożliwia wysokiej prędkości druk na poziomie 100 mm/s i obsługuje szeroki zakres specjalistycznych etykiet i oznaczeń identyfikacyjnych Brady o wysokiej trwałości.

BBP12Szeroki zakres wysokiej jakości etykiet i oznaczeń identyfikacyjnych

Nowa, kompaktowa drukarka Brady BBP™12 jest kompatybilna z szerokim zakresem etykiet i oznaczeń identyfikacyjnych Brady, zachowując wysokie parametry eksploatacyjne w wymagających środowiskach.

BBP12 może wykonywać nadruki na koszulkach kablowych, drukować etykiety samolaminujące, etykiety z flagami i przywieszki kablowe odporne na ścieranie, szeroki zakres temperatur i/lub działanie promieni UV.

W środowisku laboratoryjnym kompaktowa drukarka BBP12 może drukować specjalistyczne etykiety Brady do szkiełek , słomek, rurek, probówek stożkowych oraz butelek, które wykazują odporność na działanie azotu, zamrażanie, gorącą kąpiel wodną, temperatury autoklawowania i na działanie szeregu standardowych substancji chemicznych używanych w laboratorium.

W elektronice BBP12 może stanowić element automatycznego systemu śledzenia partii niewielkich wolumenów wyrobów, a także drukować szeroką gamę etykiet identyfikacyjnych produktów.

Charakterystyka drukarki etykiet i oznaczeń BBP™12

Kompaktowa drukarka BBP12 oferuje wysoką precyzję druku, bardzo dokładnie odwzorowując obrazy i umożliwiając umieszczenie kodu kreskowego na niewielkich etykietach od 10 mm do 112 mm szerokości. W połączeniu ze standardową jakością druku na poziomie 300 dpi drukarka BBP12 jest przykładem produktu podstawowego o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Przyjazne dla użytkownika menu kalibracji na ekranie LCD drukarki umożliwia profesjonalistom druk trwałych etykiet w zaledwie kilku krokach, a opcje łączności przez Ethernet lub pracy bez połączenia z siecią pozwalają na łatwe wdrożenie jej do pracy w każdym środowisku roboczym.

Dodatki opcjonalne

Każdy egzemplarz BBP12 dostarczamy razem z darmową nawijarką etykiet, co dodatkowo zwiększa i tak już szeroki wybór kompatybilnych materiałów etykietowych. Kompaktowa drukarka etykiet BBP™12 może posiadać szereg dodatków opcjonalnych. Jednym z nich jest opcja „peel & present”, korzystająca z technologii umożliwiającej drukarce przygotowanie zadrukowanej, gotowej do umieszczenia na wyrobie etykiety bez podkładu. Kolejnym elementem opcjonalnym jest wielofunkcyjne oprogramowanie do projektowania etykiet LabelMark™6 PRO.

Więcej informacji