BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Drukarka znaków i etykiet BBP85 oferuje duży format i druk wielokolorowy

Drukarka znaków i etykiet BBP85 oferuje duży format i druk wielokolorowy

Nowa drukarka do zastosowań przemysłowych zapewnia prosty system operacyjny, druk wielokolorowy oraz szerokość zadruku do 254 mm

Brady wprowadza na rynek BBP™85 – wielkoformatową, kolorową, drukarkę termotransferową do etykiet i znaków bezpieczeństwa. BBP85 posiada wyjątkowo łatwy w użyciu interfejs ekranu dotykowego i umożliwia pełnokolorowy druk etykiet i znaków BHP do szerokości 254 mm. W połączeniu z materiałami do drukowania Brady, które wytrzymują do 10 lat w warunkach zewnętrznych ( i o wiele dłużej w wymagających warunkach wewnątrz pomieszczeń) drukarka BBP85 stanowi optymalne rozwiązanie w zakresie indywidualnego tworzenia znaków bezpieczeństwa i identyfikacji obiektów.

 

Duży format, niewielki wysiłek

Dzięki wielokolorowemu drukowi na życzenie do szerokości 254 mm i długości 5 m, znaki bezpieczeństwa zostaną zauważone, nawet po umieszczeniu ich na wielkich instalacjach czy w dużych przestrzeniach. Używając BBP85 każdy członek zespołu ma możliwość tworzenia efektywnych, kolorowych znaków i etykiet, wszędzie i zawsze tam, gdzie są one wymagane. „ Klienci w przeciągu minut mogą tworzyć własne wielkoformatowe znaki wysokiej jakości na terenie swoich instalacji” , powiedział Hilde de Swerdt, menedżer ds .marketingu produktu w firmie Brady. „ Każdy członek zespołu może podejść do drukarki i stworzyć znaki oraz etykiety praktycznie bez żadnego wcześniejszego przygotowania”

Nowa drukarka posiada najszybszy do tej pory opracowany przez firmę Brady system operacyjny. Interfejs ekranu dotykowego pozwala na szybkie, proste i przystępne projektowanie oznaczeń. Drukarka posiada wbudowane wygodne aplikacje do tworzenia powszechnie używanych znaków takich jak oznaczenia rurociągów, etykiety CLP/GHS i znaki substancji chemicznych.

 

Wysokiej jakości druk kolorowy

BBP85 drukuje do 4 kolorów na pojedynczej etykiecie, co pozwala uzyskać profesjonalny wygląd indywidualnie przygotowanych etykiet, znaków i tablic ostrzegawczych, które przyciągają uwagę i bardzo wyraźnie zwiększają bezpieczeństwo i wydajność pracy.

BBP85 charakteryzuje się ponadto długą listą zaawansowanych możliwości w zakresie druku i projektowania. Ma wbudowane ponad 300 symboli, setki różnych piktogramów, trzy systemy znaków kreskowych oraz obsługuje 11 języków. Posiada także port USB do wygodnej wymiany plików oraz port Ethernet umożliwiający łatwe połączenia z siecią. Użytkownicy mogą importować swoje pliki, logotypy i standardowe fonty lub połączyć drukarkę z komputerem PC, aby uzyskać jeszcze większą swobodę projektowania za pomocą oprogramowania do identyfikacji obiektów MarkWare™ firmy Brady.

 

Najwyższej klasy materiały

Troska firmy Brady o najwyższą wydajność sprawia, że drukarka BBP85 współpracuje z wieloma materiałami do zastosowań przemysłowych. Materiały te przodują w branży pod względem trwałości i zapewniają bardzo efektywne klejenie, przywierając do praktycznie każdego rodzaju powierzchni ( zarówno w warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych). Drukarka BBP85 może drukować na winylu, poliestrze, materiałach fotoluminescencyjnych, refleksyjnych i innych materiałach specjalnych. Dostępne są również gotowe, wydrukowane szablony znaków pomagające użytkownikom w jeszcze szybszym projektowaniu i drukowaniu powszechnie stosowanych znaków BHP oraz oznaczeń instalacji. Gotowe symbole graficzne można łatwo naklejać na puste tablice/znaki tworząc w ten sposób indywidualne oznaczenia/tablice ostrzegawcze.

Więcej informacji