BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Artykuły prasowe

Artykuły prasowe

Bezpłatne komunikaty prasowe, publikacje w mediach drukowanych i elektronicznych. Nowe produkty, wydarzenia, ogłoszenia i informacje na temat działalności Brady.

BradyPrinter i5100Nowa, inteligentna drukarka etykiet o doskonałej wydajności

Nowa, przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i5100 firmy Brady Corporation to inteligentne urządzenie, które odznacza się doskonałą wydajnością i potrafi wydrukować ponad 1200 różnych standardowych etykiet identyfikacyjnych oraz etykiet niestandardowych, robionych na zamówienie.

 

 

Nowa drukarka S3100Łatwy druk trwałych znaków - większe bezpieczeństwo i wydajność

Nowa drukarka znaków i etykiet S3100 firmy Brady pozwala użytkownikom sprawnie drukować szeroką gamę niezawodnych znaków bezpieczeństwa i etykiet do stosowania w zakładzie, także w trybie niezależnym, w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności w miejscu pracy.

 

 

Nowa etykieta rozpuszczająca się w ciągu 30 sekund od kontaktu z wodąNowa etykieta rozpuszczająca się w ciągu 30 sekund od kontaktu z wodą

Nowa, papierowa etykieta rozpuszczalna w wodzie B-403 firmy Brady Corporation całkowicie rozpuszcza się w ciągu 30 sekund od kontaktu z ciepłą wodą nie niszcząc powierzchni ani nie pozostawiając resztek kleju. B-403 to idealne rozwiązanie do identyfikacji elementów, które wymagają powtórnej identyfikacji po każdym użyciu. Etykieta posiada szerokie zastosowanie w laboratoriach, transporcie, logistyce i innych branżach przemysłowych.

 

 

Solidna identyfikacja na konkretne potrzebySolidna identyfikacja na konkretne potrzeby

Brady Corporation opracowuje solidne etykiety i rozwiązania do identyfikacji, odporne na ekstremalne temperatury, substancje chemiczne, ciśnienie czy tarcie. Te sprawdzone etykiety zwiększają poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy, ułatwiają identyfikację problemów, zapewniają pełną identyfikowalność produktów i oferują inne zalety w wymagających środowiskach i zastosowaniach.

 

 

Bezpieczne blokady lockout do zaślepek rurociągów dla najszerszego zakresu rur.Bezpieczne blokady lockout do zaślepek rurociągów dla najszerszego zakresu rur

Blokada lockout do zaślepek rurociągów stanowi wyraźną fizyczną barierę, która zapobiega manipulowaniu przy zaślepkach rurociągu podczas jego konserwacji. Blokada lockout i kłódka, jeżeli zostaną użyte razem z odpowiednio zamontowaną zaślepką, zmniejszają ryzyko przypadkowego uwolnienia czynnika roboczego z rurociągu. Dzięki temu przedsiębiorstwa zwiększają poziom bezpieczeństwa w pracy oraz poziom zgodności z dyrektywą UE 89/655 oraz Europejską Normą 1037.

 

Stwórz zgodne z przepisami, bezpieczne i wydajne środowisko pracyStwórz zgodne z przepisami, bezpieczne i wydajne środowisko pracy

Brady Corporation oferuje trwałe znaczniki rur, znaki bezpieczeństwa, etykiety CLP i oznakowanie stref umożliwiające stworzenie zgodnego z przepisami, bezpiecznego i wydajnego środowiska pracy.

 

5 nowych znaków bezpieczeństwa ISO 7010 na trwałych materiałach5 nowych znaków bezpieczeństwa ISO 7010 na trwałych materiałach

Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna opublikowała 5 nowych znaków bezpieczeństwa ISO 7010. Firma Brady udostępnia nowe znaki na bardzo wytrzymałych materiałach zapewniających optymalną trwałość w różnych zastosowaniach przemysłowych.

 

BBP30Drukuj znaki BHP i LEAN w miejscu pracy

Kompleksowa oferta drukarek Brady do znaków i etykiet umożliwia druk w dowolnym czasie dowolnego znaku umieszczanego w środowisku pracy. Odpowiednio rozmieszczone oznakowanie miejsca pracy zmniejsza liczbę wypadków w pracy i zwiększa produktywność.

 

 

BBP35Nowe, ulepszone drukarki do znaków bezpieczeństwa : bo bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu

Nowa wielokolorowa drukarka etykiet i znaków BBP™35 oraz nowa wielokolorowa drukarka etykiet i znaków z możliwością wycinania BPP™37 wspomagają pracę profesjonalistów z dziedziny bhp i pracowników operacyjnych jako bezpieczne i wydajne urządzenia oferujące możliwość druku w kolorze znaków i etykiet o różnych kształtach. Uwagę zwracają także bardzo wysokiej jakości druk w kolorze, możliwość docinania arkuszy, łatwa, automatyczna konfiguracja etykiet oraz intuicyjny ekran dotykowy, pozwalający przygotować na terenie zakładu na bieżąco każdego typu znak.

 

BBP12Nowa drukarka etykiet BBP™12 do identyfikacji kabli, komponentów, produktów i próbek laboratoryjnych

Firma Brady wprowadza na rynek nową drukarkę etykiet BBP™12 — podstawową, stacjonarną drukarkę etykiet i oznaczeń służących do identyfikacji kabli, komponentów, produktów i próbek laboratoryjnych, którą wyróżnia doskonała relacja jakości do ceny. Ta kompaktowa drukarka umożliwia wysokiej prędkości druk na poziomie 100 mm/s i obsługuje szeroki zakres specjalistycznych etykiet i oznaczeń identyfikacyjnych Brady o wysokiej trwałości.

 

ams feederDzięki wszechstronnemu podajnikowi etykiet do linii montażu powierzchniowego powstaje oszczędne rozwiązanie w zakresie identyfikowalności dla każdego przedsiębiorstwa

Firma Brady, globalny ekspert w dziedzinie identyfikacji, oraz AMS Software & Elektronik z Niemiec podpisały umowę partnerską, w ramach której oferować będą zaawansowane technologicznie, zautomatyzowane i oszczędne podajniki etykiet na potrzeby identyfikowalności dla producentów elektroniki w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

 

WorkstationŁatwe projektowanie oznakowań bezpieczeństwa dzięki nowemu oprogramowaniu Brady Workstation

Nowe oprogramowanie Brady Workstation umożliwia użytkownikom opracowywanie oznaczeń bezpieczeństwa, etykiet CLP, oznakowań rur oraz wizualizacji procedur Lockout/Tagout zaledwie kilkoma kliknięciami. To dostępne bezpłatnie do pobrania środowisko obsługi aplikacji z łatwym w obsłudze interfejsem pozwala na szybkie projektowanie rozmaitych etykiet i oznaczeń związanych z bezpieczeństwem.

Printer collageTworzenie znaków bezpieczeństwa w miejscu pracy

Wyobraźmy sobie, że możemy wdrażać, przeglądać i aktualizować te wydajne narzędzia na żądanie i w miejscu naszej pracy! ” Dzięki specjalistycznym drukarkom Brady można drukować na żądanie całość oznakowania bezpieczeństwa wtedy i tam, gdzie jest nam ono potrzebne”, mówi Tom Bieseman, EMEA Product Manager Safety Systems w firmie Brady.

Bmp21 LabKoniec z używaniem pisaków i markerów

Brady, globalny lider w zakresie oznakowania bezpieczeństwa, identyfikacji produktów i osób, wprowadza na rynek przenośną drukarkę etykiet BMP™21-LAB przeznaczoną do trwałej identyfikacji próbek. Nowy produkt łączący wytrzymałą obudowę z inteligentnymi możliwościami drukowania posiada wbudowane symbole laboratoryjne i zapewnia druk wyraźnych i trwałych etykiet specjalnie opracowanych do identyfikacji preparatów, naczyń, butelek, fiolek i probówek. Pióra, pisaki i markery nie będą już nigdy więcej potrzebne.

Nowe, poręczne rozwiązanie do znakowania i identyfikacji kabli

Firma BRADY zaprezentuje nowe urządzenie służące do identyfikacji i oznakowania kabli w trakcie pokazu premierowego na targach Automaticon w Warszawie.

 

Brady wprowadza na rynek nową drukarkę etykiet BMP™41

Nowa, wytrzymała, przenośna drukarka etykiet to wygodne rozwiązanie w zakresie znakowania, przeznaczone dla użytkowników z sektora elektrycznego i transmisji danych.

 

Drukarka znaków i etykiet BBP85 oferuje duży format i druk wielokolorowy

Nowa drukarka do zastosowań przemysłowych zapewnia prosty system operacyjny, druk wielokolorowy oraz szerokość zadruku do 254 mm

 

Drukarka etykiet BBP™33

Firma Brady, wiodący producent systemów i materiałów do druku, poinformowała o wprowadzeniu na rynek drukarki etykiet BBP™33. Ten nowy, łatwy w użytkowaniu system drukujący firmy Brady wyróżnia się prostą obsługą materiałów eksploatacyjnych, które można całkowicie wymienić w ciągu niecałych 20 sekund — bez konieczności korygowania i kalibrowania.

 

Nowe przenośne drukarki etykiet umożliwiają bezprzewodowe drukowanie z użyciem technologii Bluetooth®

Technologia Bluetooth® umożliwia tworzenie, edytowanie i drukowanie etykiet za pomocą smartfonu z systemem operacyjnym Android.

 

LOTO – sposób na poprawę bezpieczeństwa pracy

Kłódki bezpieczenstwa, blokady zaworów, wyłaczników elektrycznych czy rozłaczników elektrycznych to tylko niektóre elementy systemu kryjacego sie pod tajemnicza nazwa LOTO.