BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Aktualności

Aktualności

Informacje i raporty z działalności firmy Brady, aktualności i zmiany w ofercie produktów, informacje o specjalnych akcjach promocyjnych, targach, seminariach i imprezach, na których klienci mogą zapoznać się z ofertą firmy Brady.

28.10.2019

Bezpieczniejsza konserwacja pojazdów dzięki BatteryBlock

Blokada złącza zasilania BatteryBlock jest łatwa w użyciu, pasuje do szerokiej gamy pojazdów przemysłowych i stanowi doskonałe uzupełnienie zestawu narzędziowego do bezpiecznej konserwacji.

Bezpieczniejsza konserwacja pojazdów dzięki BatteryBlock

 • Unieruchamia pojazdy, blokując złącze pomiędzy pojazdem a jego akumulatorem
 • Pasuje do złączy od 175 A do 350 A i umożliwia unieruchomienie większości wózków widłowych, sztaplarek, podnośników nożycowych, wózków paletowych i innych wózków akumulatorowych


Zamów szczegółowe informacje o produkcie

18.10.2019

Ponad 5000 etykiet do rozdzielnic elektrycznych

Bezproblemowa realizacja wymagań klientów w zakresie identyfikacji rozdzielnic elektrycznych.

Ponad 5000 etykiet do tablic elektrycznychDzięki profesjonalnym etykietom i drukarkom etykiet możesz sprawnie i bez problemu realizować dowolne wymagania klientów w zakresie identyfikacji i zapewnić błyskawiczną orientacje w najbardziej skomplikowanych układach elementów na rozdzielnicach elektrycznych.

 • maksymalnie niezawodne etykiety: zaprojektowane i przetestowane pod kątem odporności na oddziaływanie promieniowania UV, wilgoci, gazów i innych czynników
 • błyskawiczna orientacja: wybieraj spośród ponad 5000 etykiet do kabli, produktów oraz etykiet bezpieczeństwa o różnych rozmiarach, kolorach i profilach
 • szybko i łatwo: druk każdej etykiety na miejscu - wystarczy tylko kilka rolek z etykietami i odpowiednia drukarka etykiet

Zobacz infografikę

27.09.2019

Niezawodna identyfikacja zamrożonych próbek

Przezroczysta etykieta B-7600 na probówki jest zaprojektowana tak, aby umożliwić identyfikowanie próbek przechowywanych w stanie zamrożonym.

Etykieta:Niezawodna identyfikacja zamrożonych próbek

 • nie pęka, nie odkleja się ani nie ulega uszkodzeniu w ciekłym azocie (–196°C), zamrażarkach (–80°C), autoklawach (121°C) ani kąpielach wodnych (100°C)
 • jest odporna na wiele cykli zamrażania
 • dobrze przylega do powierzchni płaskich i zaokrąglonych
 • musi być naklejana w temperaturze pokojowej na suchą powierzchnię

Zobacz szczegółowe dane produktu

16.08.2019

Większa skuteczność inspekcji sprzętu ratunkowego

Nowa zawieszka Emergency Equipment Tag zwiększa wydajność inspekcji, a jednocześnie poprawia poziom bezpieczeństwa i zgodności.

Większa skuteczność inspekcji sprzętu ratunkowego

 • możliwość umieszczania na różnego rodzaju sprzęcie ratunkowym
 • na wkładkach do zawieszek rejestrowane są daty inspekcji i podpisy upoważnionego inspektora
 • wkładkę do zawieszki można usunąć po nieudanej kontroli sprzętu; pusty uchwyt zawieszki stanowi wyraźny komunikat „nie używać”


Wszystkie informacje

09.08.2019

Wyższy poziom bezpieczeństwa urządzeń

Optymalne ostrzeganie i informowanie użytkowników o nieusuwalnych zagrożeniach dla bezpieczeństwa związanych z urządzeniami za pomocą niezawodnych znaków bezpieczeństwa o wysokiej rozdzielczości.

Wyższy poziom bezpieczeństwa urządzeń

 • zgodne z międzynarodową normą ISO 3864-2:2016, oferowane na materiałach z certyfikatem UL
 • bardzo czytelne dzięki wysokiej rozdzielczości nadruku, jaskrawym kolorom i wyrazistemu komunikatowi na temat bezpieczeństwa
 • możliwość nakładania na każdą powierzchnię za pomocą klejów lub nitów
 • możliwość dostosowania materiału, rozmiaru, kształtu, kleju i nadruku znaku


Zamów szczegółowe informacje o produkcie

25.06.2019

Uwaga: należy przeprowadzić konserwację!

Innowacyjny wskaźnik inspekcji Brady odlicza czas do następnej planowanej konserwacji przy użyciu przyciągających uwagę diod LED.

Uwaga: należy przeprowadzić konserwację!

 • Ciemnozielone, jasnozielone, żółte i migające czerwone diody LED wskazują, kiedy należy przeprowadzić konserwację.
 • Możliwość zastosowania w przypadku prawie każdej maszyny, urządzenia lub narzędzia, ponad rok sprawności baterii.
 • Aktywnie zwraca uwagę i ułatwia terminową konserwację, aby uniknąć korzystania z niesprawdzonych lub zużytych urządzeń.

 
Zobacz, jak to działa!

28.05.2019

Znaczniki rur z możliwością pełnego dostosowania

Dostosuj znaczniki rur, aby lepiej odpowiadały bezpieczeństwu zakładu i zwiększały jego wydajność.

Znaczniki rur z możliwością pełnego dostosowaniaMożemy zidentyfikować rury w każdym zakładzie na całym świecie, aby pomóc zmniejszyć liczbę wypadków i podnieść wydajność zakładu. Nasze znaczniki rur są dostępne w 3 poziomach jakości i mogą być w pełni dostosowane do potrzeb zakładu, aby uwzględnić wszelkie niezbędne informacje o rurach, zawartości i przepływie.
 
Więcej informacji

27.05.2019

Żadne niepożądane sterowanie dźwigiem

Łatwe zapobieganie niepożądanemu sterowaniu dźwigiem w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników.

Żadne niepożądane sterowanie dźwigiemInnowacyjna blokada kasety sterowniczej pozwala na pełne kontrolowanie dostępu do wiszących przycisków dźwigu i wciągnika w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników.
 
Zamów szczegółowe informacje o produkcie

25.04.2019

Wysoce innowacyjne kłódki SafeKey Lockout

Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi blokady kłódki SafeKey Lockout oferują 700% więcej możliwości kluczy niż standardowa kłódka bezpieczeństwa.

Wysoce innowacyjne kłódki SafeKey Lockout
 
Nasze innowacyjne kłódki SafeKey Lockout pomagają osiągnąć najwyższy poziom bezpieczeństwa procedur Lockout/Tagout podczas czynności konserwacyjnych. Dzięki ponad 100 000 unikalnych kluczy zamki są w stanie obsługiwać duże hierarchie kluczy charakterystyczne dla firmy, w których za pomocą tego samego klucza nie da się otworzyć 2 zamków.
 
Obejrzyj nowe kłódki SafeKey Lockout w działaniu.
 
Obejrzyj video

25.04.2019

Łatwe usuwanie rozlewów przemysłowych

Podkładki stosowane z mopem HandySorb są w stanie w ciągu kilku sekund wchłonąć rozlaną ciecz.

Łatwe usuwanie rozlewów przemysłowych
 
HandySorb jest praktycznym narzędziem do usuwania rozlewów w wielu rodzajach miejsc pracy. Mop HandySorb ma wysuwany uchwyt, a specjalne podkładki umożliwiają bezpieczne usuwanie rozlewów w bardzo wydajny i łatwy sposób.
 
Zobacz, jak łatwo jest bezpiecznie i wydajnie usuwać rozlane ciecze.

27.03.2019

Efektywne monitorowanie kontroli i napraw na kołnierzach

Nasza niezawodna, rzucająca się w oczy zawieszka do kołnierzy składa się z oddzieranych części, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo i wydajnie monitorować poszczególne etapy wyłączeń, kontroli kołnierzy, prób szczelności oraz napraw.

Efektywne monitorowanie kontroli i napraw na kołnierzach

 • liczbę części zawieszki można dostosować w zależności od liczby etapów kontroli i napraw
 • zawieszka może mieć perforacje między jej częściami, dzięki czemu można łatwo odedrzeć poszczególne części i w ten sposób monitorować poszczególne etapy kontroli i napraw
 • dzięki zadrukowi w wysokiej rozdzielczości na obu stronach zawieszki można umieścić informacje, a nawet rysunki z instrukcjami


Zamów szczegółowe informacje o produkcie

26.03.2019

Łatwa aktualizacja aplikacji LabelMark

Aktualizacja aplikacji do projektowania etykiet LabelMark 4, 5 i 6 do aplikacji Brady Workstation jest niezwykle proste. Możesz nawet wykorzystać istniejące pliki wzorów etykiet i wzbogacić je o możliwości oraz dodatkowe funkcje pakietu Brady Workstation!

Łatwa aktualizacja aplikacji LabelMarkPakiet aplikacji LabelMark Upgrade Suite umożliwia bezproblemowe przejście do pakietu Brady Workstation. Jest to gotowy zestaw aplikacji, które oferują te same funkcje, co aplikacje LabelMark. Wzory etykiet stworzone w aplikacjach LabelMark 5 i 6 są w pełni kompatybilne z pakietem Brady Workstation, co eliminuje konieczność odtwarzania istniejących projektów. Po użyciu bezpłatnego konwertera do LabelMark 4 nawet wzory z aplikacji LabelMark 4 mogą stać się kompatybilne z pakietem Brady Workstation. A na dodatek pakiet LabelMark Upgrade Suite jest oferowany po znacznie niższych kosztach niż łączna cena wszystkich aplikacji wchodzących w jego skład.
 
Dowiedzieć się więcej

20.02.2019

Zapraszamy na Targi Automaticon 2019

Zespół Brady Polska zaprasza na Targi Automaticon w dniach 26-29 Marca 2019! Odwiedź nas w Hali 3 na stoisku F7.

 
Zobacz jak łatwo zaprojektować i drukować różnorodne etykiety korzystając z naszych rozwiązań.
 
Przedstawimy Państwu:


Zapraszamy na Automaticon 2019!
Hala 3, stoisko F7

18.02.2019

Skrzynka blokowania grupowego SlimView do wydajnego stosowania blokad Lockout/Tagout

Według statystyk Eurostat 15–20% wypadków w pracy w dalszym ciągu występuje w zadaniach utrzymania ruchu.


Skrzynka blokowania grupowego SlimView to łatwa do przenoszenia skrzynka blokowania grupowego z przezroczystą obudową, w której można zmieścić do 12 kłódek i która może także służyć jako bezpieczna skrytka na klucze. Rozwiązanie to pozwala przedsiębiorstwom sprawniej zorganizować stosowanie blokad Lockout/Tagout i zmniejsza liczbę wypadków w pracy.
 
Skrzynka blokowania grupowego SlimView posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu łatwo ją przechowywać, przenosić i stosować. Skrzynkę można łatwo zamontować na ścianie lub na tablicy cieni elementów systemu Lockout/Tagout dzięki nawierconym otworom montażowym. Dzięki przezroczystej obudowie można natomiast w dowolnym momencie szybko i sprawnie sprawdzić zawartość skrzynki.
 
Zamów szczegółowe informacje o produkcie

18.01.2019

Sprawne pochłanianie rozlewów

Firma Brady oferuje wiele narzędzi do kontroli rozlewów występujących na lądzie, które mogą być stosowane zapobiegawczo lub naprawczo w celu pochłaniania lub zapobiegania rozprzestrzenianiu się rozlewów.

Sprawne pochłanianie rozlewówNiekontrolowane rozlewy mogą mieć niszczycielski wpływ na środowisko, ludzi i przedsiębiorstwa w pobliżu miejsca zdarzenia, nie wspominając o przyszłości firmy, której dotyczą. Gotowość na ewentualne rozlewy stanowi dobrą praktykę zarządzania, a w wielu krajach także wymóg przepisów prawa. Odpowiednim przygotowaniom w tym względzie towarzyszyć powinny profesjonalne narzędzia, które zapobiegną wysokim kosztom grzywien, odszkodowań i sprzątania po wypadku.
 
Pobierz darmowy poradnik kontroli rozlewów, w którym znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące gotowości na rozlewy i reagowania na nie.
 
Skutecznie zwalczaj rozlewy!

19.12.2018

Drukarka mobilna BradyPrinter M611

Projektowanie skomplikowanych etykiet w terenie przy pomocy smartfona.

Drukarka mobilna BradyPrinter M611
 
Drukarka mobilna BradyPrinter M611 otwiera nowy etap ewolucji rozwiązań na potrzeby identyfikacji. Sprawne projektowanie w terenie nawet najbardziej skomplikowanych etykiet tylko przy pomocy smartfona i darmowej aplikacji Etykiety ekspresowe marki Brady oraz druk na drukarce mobilnej M611 z wykorzystaniem niezawodnych materiałach etykietowych klasy przemysłowej.
 
Sprawdź jak działa nasza drukarka

07.12.2018

Etykiety identyfikacyjne z możliwością laserowego grawerowania

Większa czytelność grawerowanych laserowo kodów kreskowych i oznaczeń dzięki nowym etykietom z możliwością laserowego grawerowania.

Etykiety identyfikacyjne z możliwością laserowego grawerowania
Etykiety z możliwością laserowego grawerowania zwiększają czytelność oznaczeń części i kodów kreskowych nanoszonych laserowo na obwodach drukowanych i skomplikowanych powierzchniach. Dzięki większemu kontrastowi kody kreskowe grawerowane laserowo na etykiecie są łatwiejsze do zeskanowania, co pozwala zmniejszyć ilość odpadów w łańcuchu dostaw, w którym występują wyśrubowane wymagania w zakresie identyfikowalności.
 
Więcej informacji

18.11.2018

BradyJet J2000

Łatwa w obsłudze kolorowa drukarka etykiet

BradyJet J2000
 
BradyJet J2000 to praktyczna i łatwa w obsłudze kolorowa, tuszowa drukarka etykiet, na której można drukować trwałe znaki o wysokiej rozdzielczości, elementy identyfikacji zakładowej i etykiety do próbek laboratoryjnych.
 
Zobacz, jak działa BradyJet2000!

16.10.2018

10 sekund oszczędności na każdym kablu

Wyższa wydajność dzięki zautomatyzowanej identyfikacji kabli

10 sekund oszczędności na każdym kablu
 
W branżach, w których wykorzystuje się dużo kabli i przez to występuje potrzeba zapewnienia możliwości śledzenia kabli w ruchu i ich identyfikacji, dzięki kompletnym i zautomatyzowanym rozwiązaniom Brady Corporation w zakresie identyfikacji kabli można zwiększyć wydajność produkcji.

Dodatkowe informacje

09.10.2018

Oznaczenia podłóg dla wszystkich poziomów natężenia ruchu

Bezpieczniejsi piesi, wydajniejsze pojazdy

Oznaczenia podłóg dla wszystkich poziomów natężenia ruchu
Wraz z dodaniem nowej taśmy ToughStripe Max dla obszarów o dużym natężeniu ruchu Brady Corporation oferuje teraz kompletną gamę niezawodnych rozwiązań do oznaczania podłóg o małym, średnim i dużym natężeniu ruchu.
 
Zobacz video, pobierz przewodnik po oznaczeniach podłóg lub przetestuj próbki!

07.06.2018

BradyPrinter i5100

Nowa, inteligentna drukarka etykiet o doskonałej wydajności

BradyPrinter i5100Nowa, przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i5100 firmy Brady Corporation to inteligentne urządzenie, które odznacza się doskonałą wydajnością i potrafi wydrukować ponad 1200 różnych standardowych etykiet identyfikacyjnych oraz etykiet niestandardowych, robionych na zamówienie.
 
Zobacz, jak działa BradyPrinter i5100!

15.05.2018

Nowa drukarka S3100

Łatwy druk trwałych znaków – większe bezpieczeństwo i wydajność

Nowa drukarka S3100Nowa drukarka znaków i etykiet S3100 pozwala użytkownikom drukować szeroką gamę znaków i etykiet zwiększających bezpieczeństwo i wydajność w każdym miejscu pracy. Na drukarce S3100 można drukować znaki bezpieczeństwa, oznaczenia podłóg, etykiety systemu 5S, etykiety systemu lean, etykiety do identyfikacji regałów, drzwi, schodów, koszy, biurek i krzeseł oraz etykiety CLP do identyfikacji substancji chemicznych.
Dodatkowe informacje

14.05.2018

Większa wydajność zadań utrzymania ruchu

Większa wydajność dzięki wyraźnym znakom komunikacji wizualnej w utrzymaniu ruchu

Większa wydajność zadań utrzymania ruchuUtrzymanie ruchu w zakładzie to zadanie, które umożliwia osiągnięcie i utrzymanie założonych mocy produkcyjnych. Często zabiegi takie wymagają tymczasowego ograniczenia produkcji, przez co wydajność utrzymania ruchu to w wielu branżach istotna sprawa. Firma Brady oferuje rozwiązanie, które znacznie zwiększa wydajność utrzymania ruchu — niezawodne znaki i etykiety, a także możliwość projektowania i druku w zakładzie.
Przykłady zastosowań znaków

19.12.2017

Większe bezpieczeństwo i wyższy poziom zgodności z przepisami

Bezpieczne blokady lockout do zaślepek rurociągów dla najszerszego zakresu rur.

Większe bezpieczeństwo i wyższy poziom zgodności z przepisamiFirma Brady Corporation oferuje nowe blokady lockout do zaślepek rurociągów, które można zastosować w najszerszym zakresie rur. Dzięki prostemu, tymczasowemu zablokowaniu zaślepek rur przedsiębiorstwa zwiększają bezpieczeństwo, ponieważ zapobiegają uwalnianiu się gazów, pary i niebezpiecznych cieczy podczas konserwacji rurociągów.

Odbierz darmowy przewodnik po blokadach lockout/tagout!

09.11.2017

Zaoszczędź 10 sekund na każdym identyfikowanym przewodzie

Wraptor A6500 szybko aplikuje trwałe etykiety owijane wokół przewodów.

Wraptor A6500
Nowy aplikator i drukarka do identyfikacji przewodów Wraptor A6500 firmy Brady Corporation może znacznie zwiększyć wydajność produkcji dzięki identyfikacji przewodów z owijanymi etykietami w zaledwie 5 sekund. Wraptor automatycznie drukuje i aplikuje etykiety na szerokiej gamie przewodów, oszczędzając aż do 10 sekund na każdym zidentyfikowanym przewodzie.
 
Dodatkowe informacje

01.09.2017

Większa wydajność systemu LoTo

Nowy, praktyczny wieszak na blokady LoTo

Większa wydajność systemu LoToNowy wieszak na blokady LOTO może pomieścić do 12 kłódek i kluczy, klamer i zawieszek z procedurami. Dostępny jest 4 wersjach kolorystycznych i stanowi wygodne narzędzie do przenoszenia i przechowywania w zorganizowany sposób narzędzi LOTO, które pozwala także uniknąć sytuacji przełożenia blokad i klamer w niewłaściwe miejsce. Wieszak pozwala także zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy, umożliwiając współpracownikom trzymanie pod ręką elementów niezbędnych do odcięcia dopływu energii przed serwisowaniem maszyny.

Skontaktuj się z nami

01.07.2017

Oszczędzaj czas i poprawiaj jakość

Oszczędzaj czas dzięki zautomatyzowanej identyfikacji kabli

Oszczędzaj czas i poprawiaj jakośćRęczny proces identyfikacji kabli szybko staje się wąskim gardłem produkcji, szczególnie gdy wymagana jest identyfikacja ich dużej liczby. Koszulki kablowe, etykiety owijane I samolaminujące można aplikować o wiele szybciej, korzystając z systemów druku i aplikacji koszulek kablowych i etykiet. Niezawodne systemy druku i aplikacji zwiększają także jakość identyfikacji kabli, ponieważ procesy, które wykorzystują, są powtarzalne.
 
Dodatkowe informacje dotyczące systemów druku i aplikacji produktów do identyfikacji kabli znaleźć można na stronie www.bradyeurope.com/wire-automation.

23.02.2017

Zapraszamy na targi AUTOMATICON 2017

Odwiedź stoisko BRADY, przetestuj nasze drukarki, wydrukuj próbki interesujących Cię oznaczeń i zobacz nasze najnowsze produkty: drukarkę mobilną BMP61, drukarkę/plotter BSP41, aplikator koszulek termokurczliwach BSP45 i podajnik etykiet AMS ALF 14 Hala 3, stoisko F-7, 14.03. – 17.03.2017

Brady Automaticon 2017
W tym roku, oprócz wysokiej jakości drukarek i najtrwalszych na rynku etykiet przemysłowych, przedstawimy Państwu  trzy specjalistyczne produkty, które ułatwią i przyśpieszą proces identyfikacji.

AMS ALF14 Feeder - Niskonakładowe rozwiązania śledzenia partii produkcyjnych


AMS ALF14 Feeder
Połączenie serii wszechstronnych podajników etykiet AMS ALF14 i zaawansowanych etykiet na potrzeby identyfikowalności firmy Brady umożliwia powstanie zautomatyzowanego rozwiązania do etykietowania dla linii montażu powierzchniowego w produkcji obwodów drukowanych.
 
Seria podajników do etykiet AMS ALF14 posiada trwałą konstrukcję i jest bardzo konkurencyjna pod względem kosztów. Podajniki można łatwo przystosować do obsługi podstawowych wymiarów etykiet i szerokości taśm w zakresie od 5 do 53 mm.
 
Więcej informacji
 

BSP 41 – Drukarka atramentowa do identyfikacji oznaczników kablowych i paneli sterowniczych.


BSP45
Drukarka BSP 41 jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na  tworzenie  doskonale  widocznych, trwałych , monochromatycznych  sztywnych znaczników identyfikacyjnych na kable,   złączki, przyciski i inne elementy elektryczne.
 
Z pomocą oprogramowania Matrix ,powierzchni drukującej do formatu A4, i łączą USB i Ethernet drukarka  BSP41 umożliwia użytkownikom szybki i sprawny zadruk.
 
Pobierz kartę produktową 
 
 

BSP45- Szybka i łatwa aplikacja koszulek termokurczliwych


BSP45
Koszulki termokurczliwe są jednym z najlepszych rozwiązań idenytfikacji przewodów pracujących w trudnych warunkach, ale sama ich aplikacja na kable bywa bardzo czasochłonna. Firma Brady oferuje zautomnatyzowane rozwiązanie aplikacji w postaci urządzenia BSP45, które skróci czas samej aplikacji, a także zmniejszy jej koszty. BSP45 zwiększa prądkość aplikacji pojedynczej koszulki termokurczliwej o 6 do 10 sekund, automatycznie usuwa koszulkę z podkładu i otwiera ją.Dzięki temu eliminujemy żmudną, powtarzalną czyność prowadzącą do przestojów.
 
Zobacz Video!
 
Nie przegap okazji!
 
Hala 3, stoisko F-7, 14.03. – 17.03.2017

06.02.2017

Nowe znaczniki rur do każdego środowiska

Sprawdź, jak trwałe są nasze znaczniki rur – zamów darmowy zestaw próbek!

Pipe markersZnalezienie optymalnego materiału znacznika rur dla konkretnego zakładu może być czasochłonne.

Firma Brady oferuje znaczniki rur serii Indoor, Outdoor i Outdoor+ w dowolnym kolorze, co umożliwia zachowanie zgodności z dowolną normą zakładową, branżową czy firmową dotyczącą oznaczania rur. Nasi klienci mogą wybrać wymagane parametry, kolory, komunikaty i symbole do nadrukowania na znacznikach, a także system ich mocowania (klejone lub nieklejone) dopasowany do potrzeb danego zakładu w dowolnym miejscu na świecie.

Zamów darmowy zestaw próbek

20.01.2017

Bezpieczne blokady do zaworów zasuwowych o dużych średnicach

Firma Brady opracowała trwałe rozwiązanie do bezpiecznego blokowania zaworów zasuwowych o średnicach od 76 do 457 mm.

CGVL
 
Ratujemy życie
 
Składana blokada zaworu zasuwowego może blokować zawory o średnicy do 457 mm w celu odcięcia lub zabezpieczenia przepływu energii lub materiałów do danego urządzenia. Każdy pracownik serwisujący takie urządzenie może założyć kłódkę na blokadę i uniemożliwić tym samym otwarcie zaworu podczas trwania prac konserwacyjnych. Dzięki temu inni pracownicy nie włączą przypadkowo serwisowanego urządzenia, co mogłoby być przyczyną poważnego wypadku w pracy. Składane blokady zaworów zasuwowych mogą być także wykorzystane do zabezpieczenia przepływu wody do instalacji gaśniczych.
 
Wygodne i łatwe w użyciu
 
Składaną blokadę zaworu zasuwowego można łatwo obrócić wokół zaworu, blokując go w położeniu otwartym lub zamkniętym. System składania blokady na trzy umożliwia jej wygodne przenoszenie i ułatwia przechowywanie, a jednocześnie pozwala na blokowania dużych zaworów o średnicy do 457 mm. Blokada dostępna jest w trzech rozmiarach i stosowana do zaworów o średnicy od 76 do 457 mm. Jest to praktyczny i wygodny sposób eliminowania wypadków w miejscu pracy."
 
Trwałość konstrukcji
 
Nowa składana blokada zaworu zasuwowego ma solidną budowę – wykonana została ze styrenu w procesie formowania wtryskowego i dzięki temu jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Blokadę można łączyć z dowolnym produktem z szerokiej gamy kłódek firmy Brady dostępnych w różnych wersjach materiałowych odpowiadających potrzebom konkretnych branż. Do składanej blokady zaworu zasuwowego można bezpośrednio przypiąć maksymalnie dwie kłódki, a stosując klamrę bezpieczeństwa można dodać ich jeszcze więcej, w celu zabezpieczenia pracy większych ekip remontowych.
 
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo

01.06.2016

Mniej wypadków, większa produktywność

Drukuj znaki BHP i LEAN w miejscu pracy

BBP30Kompleksowa oferta drukarek Brady do znaków i etykiet umożliwia druk w dowolnym czasie dowolnego znaku umieszczanego w środowisku pracy. Odpowiednio rozmieszczone oznakowanie miejsca pracy zmniejsza liczbę wypadków w pracy i zwiększa produktywność.

Poznaj zalety znaków wizualnych w miejscu pracy i kompletną ofertę naszych drukarek oznakowań i etykiet.

Pobierz darmowy Przewodnik 5S Plus!

20.04.2016

Oszczędzaj czas dzięki trwałej identyfikacji kabli

Trwała identyfikacja kabli stanowi nieocenioną pomoc, gdy rośnie presja w związku z awarią.

Oszczędzaj czas dzięki trwałej identyfikacji kabliFirma Brady oferuje drukarki etykiet, które drukują żądane etykiety identyfikacyjne w zaledwie kilka sekund. Drukarki te są odporne na kurz, wilgoć i pojedyncze przypadki uderzeń, ale przede wszystkim pomagają szybko zidentyfikować kabel lub element przy pomocy trwałych etykiet, dostępnych w szerokiej gamie typów, rozmiarów i kolorów.
 
Firma Brady opracowała zestawienie 10 praktyk identyfikacji kabli oszczędzających i marnujących Twój czas. Chcesz usprawnić identyfikację kabli i elementów? Oto 10 złych praktyk, których należy unikać.
 
Pobierz 10 dobrych praktyk!

01.12.2015

Sprawniejsza i zautomatyzowana identyfikacja kabli

Drukarka i aplikator identyfikatorów na przewody Wraptor™ firmy Brady dodatkowo powiększa potencjał automatyzacji.

Sprawniejsza i zautomatyzowana identyfikacja kabliNowa zaktualizowana wersja oprogramowania systemowego pozwala na integrację z Wraptorem maszyn do cięcia i ściągania izolacji z przewodów firmy Schleuniger, co pozwala przyspieszyć przygotowanie i obsługę kabli. Dzięki temu rozwiązaniu operatorzy szybciej realizują swoje zadania.
 
Wyższa jakość i niższe koszty
 
Drukarka i aplikator etykiet na przewody Wraptor™ to doskonałe narzędzie pozwalające trzymać w ryzach koszty produkcji i jednocześnie poprawić jakość identyfikacji. Wraptor drukuje i aplikuje etykiety wokół przewodów w czasie krótszym niż 5 sekund, dzięki czemu nie trzeba już drukować etykiet wcześniej i aplikować ich ręcznie. Technologia aplikatora Wraptor pozwala na druk o rozdzielczości 300 dpi, druk logotypów i schematów, jednocześnie aplikując ściśle przylegające do kabla etykiety, ograniczając do minimum powstawanie pęcherzyków oraz marszczenie.
 
Łatwość obsługi
 
Bez dodatkowej regulacji Wraptor rozpoznaje kable o średnicy od 1,52 mm do 15,24 mm i aplikuje na nie etykiety o szerokości do 50,8 mm i długości od 19,05 do 76,20 mm. Ten uniwersalny aplikator można także łatwo przetransportować na inne stanowiska robocze i umożliwić identyfikację kabli w szerszym zakresie wymiarów. Wraptor wraz z oprogramowaniem Brady LabelMark™ umożliwia sprawne projektowanie etykiet, umieszczanie kodów kreskowych oraz drukowanie kolejnych numerów serii, a obecnie dzięki łatwej integracji z urządzeniami do cięcia kabli i ściągania izolacji firmy Schleuniger w jeszcze większym stopniu automatyzuje pracę.
 
Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej

15.11.2015

Nigdy więcej pomyłek w laboratorium

Szukasz etykiety, która już nigdy Cię nie zawiedzie?

Lab guide
 
Firma Brady opracowała nowy przewodnik po sposobach identyfikacji próbek laboratoryjnych.
 
 
Pobierz darmowy przewodnik
 

11.11.2015

Nowe etykiety ze wskaźnikiem temperatury

Etykiety te stanowią oszczędne rozwiązanie, które pokazuje temperatury opakowań żywności i wyrobów medycznych lub komponentów podczas badań, konserwacji i remontów.

Nowe etykiety ze wskaźnikiem temperaturyTemperatura bieżąca i maksymalna osiągnięta
 
Odwracalne etykiety ze wskaźnikiem temperatury firmy Brady pokazują temperaturę dowolnego elementu, także w czasie przerw w zasilaniu. Dzięki ich zastosowaniu widać od razu, czy możliwa jest kolejna seria testów, procesów konserwacji, przetwarzania żywności, czy też procesów medycznych. Firma Brady oferuje także nieodwracalne etykiety ze wskaźnikiem temperatury, które rejestrują maksymalną lub minimalną temperaturę osiąganą przez produkt lub komponent, wskazując tym samym które z nich mogą być zniszczone lub uszkodzone.
 
Możliwość dostosowania etykiety do potrzeb klienta
 
Etykiety mogą być stosowane do monitorowania różnych zakresów temperatur, a także są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Odwracalne etykiety ze wskaźnikiem temperatury obsługują zakresy temperatur od 0°C do 100°C, mogą podawać temperaturę bieżącą oraz wskazywać stan gorący lub stan zimny na podstawie zmiany barwy etykiety. Etykiety nieodwracalne rejestrują jedną lub większą liczbę maksymalnych wartości temperatur aż do 210°C na podstawie trwałej zmiany barwy. Monitorowane zakresy temperatur można indywidualnie dostosować podczas druku etykiet.
 
Przykleją się do każdej powierzchni
 
Zaleca się stosowanie etykiet na suchej i czystej powierzchni, co pozwala osiągnąć optymalny efekt wskazywania temperatury. Podobnie jak większość wysokiej jakości etykiet firmy Brady, także etykiety ze wskaźnikiem temperatury oferowane są z opatentowanym klejem o wysokiej przyczepności, który zapobiega ich odpadaniu, także na zabrudzonych lub nierównych powierzchniach.
 

17.06.2015

BRADY Workstation

Łatwe projektowanie oznakowań bezpieczeństwa dzięki nowemu oprogramowaniu.

workstation
 
Nowe oprogramowanie Brady Workstation umożliwia użytkownikom opracowywanie oznaczeń bezpieczeństwa, etykiet CLP, oznakowań rur oraz wizualizacji procedur Lockout/Tagout zaledwie kilkoma kliknięciami. To dostępne bezpłatnie do pobrania środowisko obsługi aplikacji z łatwym w obsłudze interfejsem pozwala na szybkie projektowanie rozmaitych etykiet i oznaczeń związanych z bezpieczeństwem.
 
Pobierz oprogramowanie

09.04.2015

Zabezpiecz niebezpieczną energię z dodatkowymi korzyściam!

Złóż zamówienie na blokady,kłódki lub akcesoria do blokowania Lockout/Tagout a otrzymasz bezpłatne przywieszki w języku polskim lub oprogramowanie szkoleniowe Lockout/Tagout oraz drukarka BMP71 z oprogramowaniem LABELMARK 6.

Loto
Blokady zabezpieczające, oznaczenia i kłódki zapewniają wyłączenie i odcięcie wszelkich potencjalnie niebezpiecznych źródeł energii zasilających urządzenia oraz maszyny produkcyjne w celu umożliwienia ich bezpiecznego serwisowania lub konserwacji.
 
Program Lockout/Tagout ma za zadanie zapobiegać obrażeniom odnoszonym podczas wykonywania prac konserwacyjnych. Ułatwia również spełnienie wymogów licznych regulacji ds. bezpieczeństwa, jak np. wytycznych UE 89/655, artykuł 2.14, oraz normy EN 1037.
 
Firma BRADY oferuje specjalną promocję, mającą na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dzięki wdrożeniu naszego systemu Lockout/Tagout pomożemy Państwu przejąć pełną kontrolę nad niebezpiecznymi źródłami energii oraz zapobiec urazom swoich pracowników i partnerów serwisowych w trakcie prac konserwacyjnych.
 
 
Obejrzyj video "Szkolenie na podstawie najlepszych praktyk o LOTO"
Loto
 
 
Zapewniamy pełne wsparcie dla projektu od samego początku:
 
 
- Identyfikacja krytycznych punktów niebezpiecznych źródeł energii
- Zdefiniowanie odpowiednich narzędzi  Lockout/Tagout
- Opracowanie procedur Loto
- Dobór urządzeń Loto
- Szkolenie pracowników (wideo, prezentacje, doradztwo, szkolenia)
- Pełne wdrożenie system LOTO
 
Zacznij swój wdrożenie i już teraz skorzystaj z naszej specjalnej oferty promocyjnej przydatnych narzędzi, aby Twój projekt okazał się sukcesem:
 

Wartość zamówienia PLN

 

 

8 000 do 21 999

 

Złóż zamówienie na min. 8000 PLN (warość netto po rabacie), otrzymasz pakiet 60 bezpłatnych przywieszek o warości 450 PLN.  Za każde kolejne  4000 PLN otrzymasz dodtakowe 30 przywieszek.  Maksymalna ilość przywieszek dla jednego zamówienia 120 szt.


22 000 do 32 999

 

Złóż zamówienie na min. 22 000 PLN (warość netto po rabacie), otrzymasz pakiet 120 bezpłatnych przywieszek o warości 890 PLN oraz kurs szkoleniowy LO/TO USB o wartości 1500 PLN.


powyżej 33 000

 

Złóż zamówienie na min. 33 000 PLN (warość netto po rabacie), otrzymasz pakiet 120 bezpłatnych przywieszek o warości 890 PLN, kurs szkoleniowy LO/TO USB o wartości 1500 PLN

oraz profesjonalne szkolenie dla pracowników twojej firmy w zakresie stosowania systemu LO/TO, wartość szkolenia 1500 PLN, opcjonalnie zamiast szkolenia drukarka BMP71 z oprogramowaniem LABELMARK 6 za jedyne 1,00 EUR. 
Czy jesteś zainteresowany niezobowiazującą informacją lub doradztwem?
 
Więcej informacji

01.03.2015

Czy wszystkie substancje chemiczne mają etykiety?

Już czas podjąć odpowiednie działania! Pobierz przewodnik po rozwiązaniach CLP/GHS.

thinksafetyW czerwcu 2015 r. w Unii Europejskiej kończy się okres przejściowy przed wprowadzeniem obowiązku etykietowania substancji chemicznych zgodnie z systemem CLP (Classification, Labelling and Packaging - klasyfikacja, etykietowanie i pakowanie). Po tym terminie wszystkie niebezpieczne mieszaniny i substancje chemiczne muszą być oznaczane wstępnie zdefiniowaną etykietą CLP. Wysokiej jakości systemy drukowania oferowane przez firmę Brady zawierają symbole i szablony etykiet zgodne z formatem CLP - to elastyczne i łatwe w użyciu rozwiązanie do drukowania etykiet CLP w firmie. Czas podjąć niezbędne działania!
 
Etykieta zgodna z formatem CLP zawiera:

 • piktogramy oznaczające zagrożenia,
 • odpowiednie słowo ostrzegawcze,
 • informacje o zagrożeniu,
 • informacje o środkach ostrożności,
 • informacje o środkach zaradczych stosowanych w razie kontaktu z daną substancją,
 • dane kontaktowe dostawcy,
 • informację o ilości nominalnej substancji lub mieszaniny,
 • identyfikatory produktu.

Kup system drukowania Brady i stosuj obowiązujący system CLP!
 
Pomyślne wdrożenie systemu etykietowania CLP
 
Kreator etykiet CLP substancji chemicznych wchodzący w skład oferowanego przez firmę Brady oprogramowania do tworzenia oznaczeń MarkwareTM, to prosty sposób tworzenia zgodnych z przepisami etykiet CLP w kilku prostych krokach. Oprogramowanie MarkwareTM połączone z przemysłową drukarką etykiet MinimarkTM, drukarkami etykiet i oznaczeń BBPTM31, BBPTM33 i BBPTM85 lub drukarką kolorową GlobalMarkTM z funkcją cięcia oferuje możliwości tworzenia w firmie etykiet CLP, które zawsze spełniają obowiązujące wymogi i są gotowe na żądanie.
 
Już czas podjąć odpowiednie działania! Dowiedz się więcej o systemach drukowania marki Brady ułatwiających stosowanie etykiet CLP.
 
Pobierz przewodnik po rozwiązaniach CLP/GHS!

28.03.2014

Drukarka BMP21-PLUS: Trwała na zewnątrz -Inteligentna wewnątrz

Gdy raz poznasz niezwykłe możliwości drukarki do etykiet BMP™21-PLUS, nie zechcesz się nią dzielić z nikim.

BMP21 PlusPod wytrzymałą obudową kryją się inteligentne rozwiązania umożliwiające drukowanie etykiet do oznaczania przewodów, kabli oraz powierzchni płaskich.
 
Wytrzymała: Gumowe elementy ochronne, testowana na okoliczność upadku
 
Szybka: Automatyczne formatowanie etykiet
 
Trwała: Materiał zaprojektowany z myśla o wytrzymałości
 
Niezawodna: Standardowa 2-letnia gwarancja
 
 
DARMOWA kaseta w zestawie
 
Odkryj pełną ofertę

11.11.2013

Oferta specjalna: Nawigacja GPS w prezencie

Już teraz możesz uporać się z problemem identyfikacji znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!. Z przenośnymi drukarkami BRADY możesz stworzyć swoje własne naklejki łatwo i szybko, w miejscu ich zastosowania. Dodatkowo chcemy skrócić czas jaki poświecasz na podróż do miejsca docelowego. Dlatego kupując drukarke BRADY przed 31.12.2013 otrzymasz nawigacje GPS GRATIS!

naviJestem zainteresowany drukarką w promocji z darmową nawigacją GPS
 
Zasady i warunkii promocji:

 1. Zamów nową drukarke przenośną  BMP™41, BMP™51 lub BMP™71wraz z minimalnie 5 materiałami eksploatacyjnymi w terminie  11.11.2013 – 31.12.2013
 2. Zarejestruj zakupiony produkt korzystając z  formularza (Brady Europe)
 3. Po zakończeniu procesu rejestracji drukarki, nawigacje GPS otrzymacie Państwo przesyłką kurierską na wskazany adres

16.05.2013

Łatwe jak: jeden, dwa, trzydzieści !

Łatwość obsługi na wyciągnięcie ręki.. Kup drukarkę BRADY już dziś a otrzymasz do 30% rabatu na wybrane modele. Pośpiesz się, oferta ważna tylko do końca czerwca 2013.

Promo 30Jeden
Wybierz model drukarki najbardziej kompatybilny z Twoimi aplikacjami. Nasi specjaliści pomogą w podjęciu decyzji.! Wystarczy jedynie wypelnicć krótki formularz a nasi specjaliści skontaktujaą się z Tobą.
 
Dwa
Złóż zamówienie na wybraną drukarkę
 
Trzydezieści
Zyskaj 30% zniżki na wybrany model zamawiając pomiędzy 1.05 a 31.06, 2013.
 
Rozwój firmy z drukakami BRADY

 • Rozwiązanie dla każdego  – od małych przenośnych drukarek aż do rozwiazań dla przemysłu
 • Profesjonalne naklejki i znaki
 • Wytrzymałe nawet w najtrudniejszych warunkach

Nie pozwól aby ominęła Cię okazja zakupu wyjątkowego rozwiazania marki BRADY!
 
Kliknij tu aby uzyskać wsparcie.
 

01.04.2013

BBP™85 - Niech wszyscy zobaczą Twoje znaki

Drukarka oznakowań i etykiet BBP™85 jest termotransferową drukarką stacjonarną o rozdzielczości 300 dpi, umożliwiającą tworzenie wyrazistych, kolorowych, niestandardowych oznakowań wizualnych o maksymalnej szerokości 254 mm.

BBP85Jest wyposażona w duży ekran dotykowy oraz intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, pozwalając każdemu na łatwe i szybkie tworzenie oznakowań. Drukarka obsługuje bogatą gamę materiałów eksploatacyjnych, w tym materiały winylowe, poliestrowe, odblaskowe, fluorescencyjne oraz wstępnie wydrukowane arkusze oznakowań. Dzięki niezwykłej łatwości obsługi można błyskawicznie tworzyć kolorowe i przykuwające uwagę oznakowania wizualne wysokiej jakości.
 
Więcej informacji

05.11.2012

Praktyczna drukarka etykiet za jedyne 1,- EUR

Kup 12 kaset do drukarki BMP21 i otrzymaj praktyczne przenośne narzędzie do identyfikacji tylko za 1,- EUR.

BMP21Drukarka Brady BMP21 stała się jednym z najbardziej popularnych narzędzi do szybkiej identyfikacji wszędzie tam, gdzie oznaczenia są niezbedne i muszą pozostać trwałe. Wysokiej jakości etykiety drukowane na ręcznej drukarce termotransferowej są  jednym z najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb w przypadku kiedy używasz wielu różnych materiałów w niewielkich ilościach. Wybierz 12 lub więcej materiałów eksploatacyjnych odpowiednich dla Twoich aplikacji i skorzystaj z promocji  - drukarka BMP21 w cenie 1,- EUR.
 
Wypełnij krótki formularz i otrzymaj swoją drukarkę BMP21 już teraz
 
Oferta promocyjna ważna jest dla wszystkich zamówień otrzymanych od 19.03.2013 do 30.04.2013.
Podane ceny nie zawieraja podatku VAT.
 

05.11.2012

Przygotuj się na identyfikację z 30% rabatem

Skorzystaj ze specjalnej promocji - End-of-the-Year. Wybierz dowolną drukarkę Brady oraz 10 dowolnych materiałów eksploatacyjnych a otrzymasz na wszystko 30% rabatu.

30Przedstawiamy wyjątkową możliwość zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z identyfikacją w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy gotowi pomóc Ci wybrać najlepszą drukarkę Brady i pakiet materiałów eksplatacyjnych dostosowanych do Twoich potrzeb, aby spełnić indywidualne oczekiwania dotyczące profesjonalnej i solidnej identyfikacji. Nie ważne, czy szukasz rozwiazań do tworzenia własnych znaków bezpieczeństwa, oznakowania informacyjnego, etykiet do oznakowania komponentów, koszulek termokurczliwych do kabli i przewodów lub innych potrzeb etykietowania - nasza szeroka oferta gwarantuje optymalne rozwiązania dla wszystkich aplikacji.
 
Wypełnij krótki formularz, skontaktujemy sie z tobą niezwłocznie
 
Oferta promocyjna ważna jest dla wszystkich zamówień otrzymanych od 19.03.2013 do 30.04.2013. Oferta ważna dla wszystkich drukarek i materiałów eksploatacyjnych, z wyjątkiem BMP21.
 

15.10.2012

Drukarka etykiet BBP™33

Drukarka etykiet BBP33 to całkowicie bezproblemowa, łatwa w obsłudze drukarka podłączana do komputera, umożliwiająca drukowanie oznaczeń i etykiet o maksymalnej szerokości 101,6 mm.

BBP33Materiały eksploatacyjne z inteligentnymi chipami automatycznie konfigurują etykietę w oprogramowaniu firmy Brady, eliminując konieczność ręcznej kalibracji i błędy w drukowaniu etykiet. Kasety z kalkami barwiącymi oraz etykietami ułatwiają i przyspieszają wymianę materiałów eksploatacyjnych. Drukarka etykiet BBP33 obsługuje pełną gamę materiałów etykiet bezpieczeństwa i użytkowych, jak również etykiety cięte do znakowania przewodów, produktów oraz próbek laboratoryjnych.
To naprawdę proste i bezproblemowe — właśnie tak powinno wyglądać drukowanie etykiet.

Sposób na wszystkie wyzwania związane z etykietami


 • Automatyczne konfigurowanie etykiet bez kalibracji
 • Szybka i łatwa wymiana materiałów eksploatacyjnych
 • Drukowanie od razu na pierwszej etykiecie

Imponująca gama materiałów eksploatacyjnych


W zależności od potrzeb klienta drukarkę można używać do drukowania ponad 600 rodzajów etykiet wykonanych z 40 różnych materiałów do następujących zastosowań:
 • etykiety przewodów i paneli ORAZ etykiety oznakowań bezpieczeństwa i użytkowych,
 • tabliczki znamionowe i etykiety płytek z obwodami drukowanymi ORAZ etykiety przeznaczone do znakowania linii produkcyjnych,
 • oznakowania rur i etykiety 5S ORAZ etykiety cięte do zastosowań ogólnych,
 • etykiety do oznaczania probówek i fiolek ORAZ etykiety na szkiełka i kasety na próbki tkankowe,
 • dostępne również etykiety w niestandardowych rozmiarach.

Więcej informacji
Komunikat prasowy
BBP33
 

10.07.2012

Celestica przyznaje firmie Brady nagrodę TCOO™ 2011

Nagroda firmy Celestica jest przyznawana dostawcom, którzy stosują strategię zaopatrzeniową TCOO Celestica, oferując klientom najlepsze dostępne rozwiązania zaopatrzeniowe dla ich produktów.

Firma Brady Corporation ogłosiła, że otrzymała nagrodę Dostawcy Roku 2011 w zakresie całkowitego kosztu pozyskania (TCOOTM) przyznawaną przez światowego lidera w dziedzinie rozwiązań kompleksowej dostawy i całościowego utrzymania produktów, firmę Celestica.
 
„Firma Brady jest dumna z nagrody otrzymanej od firmy Celestica”, powiedział Paul Rombouts, dyrektor zarządzający działu Brady EMEA. „Jest to dla nas dowód uznania zarówno jakości oferowanych przez nas efektywnych rozwiązań identyfikacyjnych, jak i naszego zaangażowania na rzecz zapewniania klientom obsługi na najwyższym poziomie. Oba elementy stanowią fundament marki Brady. Otrzymanie tej nagrody drugi rok z rzędu stanowi potwierdzenie determinacji i pasji naszych pracowników, aby zapewnić naszym klientom rozwiązania pozwalające im działać bardziej skutecznie i opłacalnie”.
 
Program nagród dostawców w zakresie TCOO jest realizowany przez firmę Celestica już szósty rok. Jego celem jest ocena i nagradzanie najlepszych z globalnej sieci przeszło 3000 dostawców firmy Celestica. System TCOO Celestica ocenia wyniki dostawców w zakresie łącznego kosztu wyprodukowania, dostarczenia i wsparcia produktów i usług, przekraczającego kwotę zakupu. W ramach tego systemu oceniane są następujące parametry dostawcy: jakość, dostawy, technologia, serwis, cena i elastyczność.
 
 
„Gratulujemy firmie Brady zdobycia nagrody Dostawcy Roku 2011 w zakresie TCOO”, powiedział Craig Muhlhauser, prezes i dyrektor wykonawczy firmy Celestica. „Pragnę szczerze podziękować firmie Brady za wspieranie naszej strategii na rzecz sprawnego funkcjonowania łańcucha dostaw, co zapewnia naszym klientom elastyczność stanowiącą niezbędny warunek skutecznego reagowania na zmiany zapotrzebowań rynku i zwycięskiego pokonywania wszelkich wyzwań”.

10.01.2012

Szybsza, łatwiejsza, niezawodna praca

Jeśli chcesz w dowolnym miejscu drukować wytrzymałe i przejrzyste etykiety, wybierz drukarkę etykiet BMP™51 lub BMP™53 firmy Brady.

BMP51 BMP53Dzięki tym urządzeniom można uzyskać wyraźne wydruki, a formatowanie i tworzenie etykiet o różnych wymiarach staje się proste. Dodatkową cechą drukarek jest ich mobilność. Ma to szczególne znaczenie podczas oznaczania urządzeń elektrycznych i urządzeń do transmisji danych, w laboratoriach, zakładach produkcyjnych oraz przy tworzeniu oznakowań dotyczących bezpieczeństwa.
 
Drukarka do etykiet BMP™51/BMP™53 jest wyposażona w kartę sieciową zgodną z technologią Bluetooth, która współpracuje wyłącznie z aplikacją Brady Mobile zainstalowaną na smartfonie z systemem Android.
 
Więcej informacji
 

01.07.2011

Drukarka etykiet i oznaczeń BBP™31

Drukarka etykiet i oznaczeń BBPTM31 jest dokładnie taka, jaka powinna być: Łatwa w obsłudze. Niezwykle funkcjonalna.

A co najlepsze, to jedno niewielkie urządzenie ma tak wiele opcji materiałowych, że może zrealizować wszystkie potrzeby w zakresie drukowania etykiet w Twoim zakładzie.
 
Działanie samodzielne lub z komputerem PC  - Ty decydujesz, jak chcesz wykorzystywać drukarkę - w połączeniu z komputerem PC czy jako samodzielne urządzenie przenośne.
 
Bogate opcje oprogramowania - Oprogramowanie MarkWareTM zapewnia najbardziej zaawansowane w branży możliwości projektowania i edycji. Jeszcze więcej czcionek, grafik, szablonów i narzędzi do importowania - a to dopiero początek.
 
Więcej ...

09.06.2011

Celestica przyznaje Brady nagrodę

Dziś firma Brady ogłosiła, że otrzymała nagrodę „2010 Total Cost of Ownership" (TCOOTM) - Dostawcy Roku 2010 w zakresie całkowitego kosztu pozyskania (TCOO™) - przyznawaną przez światowego lidera w dziedzinie rozwiązań kompleksowej dostawy i całościowego utrzymania produktów, firmę Celestica.

Nagroda firmy Celestica jest przyznawana dostawcom, którzy stosują strategię zaopatrzeniową TCOO Celestica, oferując klientom najlepsze dostępne rozwiązania zaopatrzeniowe dla ich produktów.
 
„Firma Brady jest dumna z tego wyróżnienia", powiedział Paul Rombouts, dyrektor zarządzający działu Brady EMEA. „Nasza firma stara się dostarczać efektywne rozwiązania identyfikacyjne klasy przemysłowej - zarówno standardowe, jak i nieszablonowe - dzięki którym nasi klienci mogą działać bardziej skutecznie i opłacalnie".
 
Program nagród Dostawców w zakresie TCOO realizowany jest przez firmę Celestica już piąty rok. Jego celem jest ocena i nagradzanie najlepszych z globalnej sieci przeszło 3000 dostawców firmy Celestica. System TCOO Celestica ocenia wyniki dostawców w zakresie łącznego kosztu wyprodukowania, dostarczenia i wsparcia produktów i usług, przekraczającego kwotę zakupu. W ramach tego systemu oceniane są następujące parametry dostawcy: jakość, dostawy, technologia, serwis, cena i elastyczność.
 
„Firma Brady zdobyła nagrodę Dostawcy roku 2010 w zakresie TCOO dzięki wyjątkowej elastyczności i dopasowaniu  responsywności w zakresie dostaw, które sprawiają, że nasi klienci osiągają sukcesy", powiedział Harvinder Sembhi, wiceprezes, dyrektor ds. zaopatrzenia i dostaw, Celestica. „W imieniu firmy Celestica i jej klientów chciałbym pogratulować firmie Brady tego zasłużonego wyróżnienia."