BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

O nas

O nas

Już od prawie 100 lat, od 1914 firma Brady oferuje innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Ponad 15 000 standardowych typów produktów przeznaczonych dla oznakowania bezpieczeństwa, identyfikacji produktów i osób reprezentuje najszerszą ofertę na rynku światowym.

6500 pracowników firmy Brady na wszystkich kontynentach świata dba o najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług i obsługuje ponad pół miliona klientów. Szeroka sieć dystrybutorów gwarantuje szybką dostawę i profesjonalne doradztwo dla każdego specyficznego problemu klientów.

Brady Corporation jest notowana jako spółka akcyjna od 1999 roku, obecne na parkiecie giełdy w Nowym Jorku pod kodem BRC. Centrala spółki Brady Corporation znajduje się w Milwaukee (USA). Dziesiątki zakładów produkcyjnych Brady jest zlokalizowanych w głównych centrach przemysłowych USA, Europy i Azji.

W 2005 roku korporacja otworzyła w Bratysławie firmę-córkę na region Środkowej i Wschodniej Europy. Profesjonalny, lokalny dział obsługi klienta jest przygotowany do udzielenia wszelkiej pomocy w składaniu zamówień, ofertach i informacjach o produktach. Fachowcy z centrum serwisowego udzielają pełnego wsparcia technicznego dla klientów z całego regionu.