BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Zapobiegaj poślizgnięciom, potknięciom i upadkom

Zapobiegaj poślizgnięciom, potknięciom i upadkom

Poślizgnięcia, potknięcia i upadki w miejscu pracy mogą powodować śmierć lub obrażenia ciała, a te właśnie kategorie wypadków występują najczęściej. Według badania ankietowego ESENER-2 przeprowadzonego przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy 36% przedsiębiorstw UE przyznaje się do wyższego ryzyka poślizgnięć, potknięć i upadków w ich zakładach pracy. Z zamiarem zmniejszenia tego ryzyka proponujemy wiele niezawodnych i dobrze widocznych rozwiązań w zakresie identyfikacji pozwalających zapewnić bezpieczeństwo.

 

Rozwiązania


Oznaczenia podłóg

Oznaczenia podłóg: łatwa identyfikacja bezpiecznych ciągów komunikacyjnych dla pieszych, przeszkód i stref niebezpiecznych w zakładzie pracy.

 

Więcej informacji

 

Znaki bezpieczeństwa

Znaki bezpieczeństwa: zwykły znak bezpieczeństwa jest w stanie zapobiec kosztownym wypadkom w zakładzie pracy, o ile jest dobrze widoczny, przyciąga uwagę i jest łatwy do odczytania.

 

Więcej informacji

 

Kontrola rozlewów

Kontrola rozlewów: usuwaj rozlane ciecze, zanim spowodują wypadek w pracy.

 

Więcej informacji

 

Usługi

Usługi: skontaktuj się z nami i umów wizytę w zakładzie lub audyt, a dzięki temu łatwiej dobierzesz rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

 

Więcej informacji

 

Cel: zero wypadków

Zgodnie z najnowszymi danymi Eurostatu w 2015 r. w UE miało miejsce 3,2 mln wypadków bez ofiar śmiertelnych i 3876 wypadków śmiertelnych, co spowodowało stratę 42 mln dni roboczych. Średni koszt jednego wypadku bez ofiar śmiertelnych szacuje się na 10 000 euro, a w przypadku wypadku śmiertelnego to aż 1,1 mln euro. Większe bezpieczeństwo w miejscu pracy to nie tylko prospołeczna, ale również ekonomicznie opłacalna strategia, pozwalająca chronić rentowność firmy. Brady proponuje wiele rozwiązań w zakresie identyfikacji na potrzeby bezpieczeństwa, które pomagają zmniejszyć ryzyko w miejscu pracy w zakresie najczęściej występujących kategorii wypadków.

Pobierz bezpłatny poradnik BHP