BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Drukarka etykiet BBP™33

Drukarka etykiet BBP™33

Firma Brady, wiodący producent systemów i materiałów do druku, poinformowała o wprowadzeniu na rynek drukarki etykiet BBP™33. Ten nowy, łatwy w użytkowaniu system drukujący firmy Brady wyróżnia się prostą obsługą materiałów eksploatacyjnych, które można całkowicie wymienić w ciągu niecałych 20 sekund — bez konieczności korygowania i kalibrowania.

 

BBP33Drukarka BBP™33, zaprojektowana pod kątem szybszego i łatwiejszego tworzenia etykiet, jest przeznaczona dla użytkowników, którzy muszą często zmieniać materiały. Prezentowana nowa drukarka etykiet przyczynia się także do obniżania kosztów i poprawy wydajności poprzez eliminowanie marnowanych pustych etykiet dzięki wysokiej jakości druku już na pierwszej etykiecie.

„Długie konfigurowanie drukarki bywa bardzo frustrujące”, stwierdziła Hilde De Swerdt, menedżer marketingu produktów ds. systemów drukujących w regionie EMEA (EMEA Product Marketing Manager for Printing Systems). „W drukarce BBP™33 skróciliśmy czas konfiguracji do absolutnego minimum. Produkt ten z pewnością spodoba się klientom, którzy często wymieniają materiały eksploatacyjne w drukarce. Wyróżnia się łatwą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu użytkownicy będą mogli tworzyć najwyższej jakości etykiety bez żadnego szkolenia.”

Dzięki możliwości drukowania na 600 formatach etykiet i 40 materiałach drukarka BBP™33 obsługuje szeroki zakres etykiet ciętych do oznaczania produktów, przewodów i próbek laboratoryjnych, a także pełną gamę materiałów do etykiet bezpieczeństwa i użytkowych.

 

Oznakowania produktów

Wyjątkowo szybka, elastyczna i eliminująca straty wymiana materiałów eksploatacyjnych w drukarce BBP™33 doskonale sprawdzi się w środowiskach produkcyjnych charakteryzujących się różnorodnymi potrzebami w zakresie oznaczania, od etykietowania obwodów drukowanych po oznaczanie kabli w koszulkach termokurczliwych. Drukarka obsługuje wiele materiałów, dostępnych zarówno w rozmiarach standardowych, jak i niestandardowych, odpornych na różne substancje chemiczne i szeroki zakres temperatur.

 

Oznakowania przewodów i kabli

W branży elektrycznej i innych sektorach, w których używa się wielu przewodów i kabli, zaletą drukarki BBP™33 jest szeroki zakres obsługiwanych etykiet. Drukarka BBP™33, obsługująca zarówno najpopularniejsze w branży etykiety samolaminujące i koszulki termokurczliwe, jak i oznaczenia paneli, zwiększa wydajność dzięki błyskawicznemu drukowaniu właściwej etykiety bez konieczności ręcznego regulowania urządzenia. BBP™33 drukuje po obu stronach koszulek termokurczliwych bez żadnych strat, czym może się pochwalić niewiele modeli drukarek innych producentów.

 

Oznakowania bezpieczeństwa i użytkowe

W każdym zakładzie wszechstronna drukarka BBP™33 będzie ekonomicznym rozwiązaniem do tworzenia różnego rodzaju oznaczeń bezpieczeństwa i użytkowych. Do licznych funkcji nowej drukarki należą oznakowania bezpieczeństwa i sprzętu, obsługa metodologii Lean oraz etykiety do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, drukowane na trwałych materiałach odpornych na najtrudniejsze warunki. Teraz wszystkie oznakowania, od odblaskowych oznakowań wyjść ewakuacyjnych przez etykiety zgodne z GHS po oznakowania rur, można otrzymać przy użyciu tylko jednej drukarki. W zależności od preferencji klienci mogą wybierać między autonomiczną wersją BBP™31 a podłączanym do komputera modelem BBP™33. Drukarka BBP™33 obsługuje wszystkie materiały stosowane w autonomicznej drukarce BBP™31 i wiele innych.

 

Oznakowania sprzętu laboratoryjnego

Drukarka the BBP™33 uwolni personel laboratoriów od wysiłku związanego z etykietowaniem próbek w celu umożliwienia ich identyfikacji, dzięki czemu specjaliści będą mogli się skupić na mnóstwie ważnych zadań, które mają do wykonania. BBP™33 bez problemu obsługuje materiały i rozmiary etykiet opracowane specjalnie z myślą o trudnych warunkach laboratoryjnych, umożliwiając trwałość oznakowań próbek. Niewielkie rozmiary, zgodność z materiałami do drukowania etykiet laboratoryjnych i wyjątkowo łatwa obsługa sprawiają, że tak wiele laboratoriów wybiera model BBP™33.

Drukarka BBP™33 współpracuje także z oprogramowaniem do tworzenia etykiet firmy Brady, m.in. Markware™, LabelMark™ i CodeSoft™. Aplikacje te umożliwiają szybkie tworzenie etykiet i kodów kreskowych oraz import symboli i danych.