BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Energia odnawialna

Energia odnawialna

Sektor energii odnawialnych, w porównaniu z innymi, bardziej tradycyjnymi sektorami, przeżywa dzisiaj okres niespotykanego wzrostu. Ponadto, jego rozwojowi sprzyjają nowe prawa dotyczące ochrony środowiska.

Jako ekspert w dziedzinie identyfikacji firma Brady proponuje wszystkim przedsiębiorcom z tego sektora rozwiązania związane z oznaczeniami oraz wysokiej jakości materiały szczególnie dostosowane do zastosowań w panelach słonecznych, turbinach wiatrowych itp. Oznakowanie paneli słonecznych i identyfikacja kabli stają się łatwe i szybkie dzięki rozwiązaniom technicznym firmy Brady!

 

Nasze rozwiązania z dziedziny identyfikacji zapewniają:

  • identyfikowalność paneli słonecznych za pomocą trwałych etykiet wytrzymujących ekstremalne warunki
  • identyfikację kabli przyłączeniowych paneli słonecznych
  • oznaczanie kabli w elektrowniach wiatrowych z możliwością zastosowania wielu rozwiązań
  • etykiety czytelne zawsze i dla wszystkich
  • lepsze postrzeganie wizerunku marki przedsiębiorstwa

 

Opinie naszych klientów...

Pan Bernard, kierownik zakładu wykonującego okablowanie u podwykonawcy znanej firmy produkującej turbiny wiatrowe:

Do identyfikacji przewodów używaliśmy wcześniej ręcznego systemu etykietowania wykorzystującego numerację na kolorowych opaskach mocowanych na kablach. Silny wzrost sektora energii odnawialnych zmusił nas do zmiany naszego sposobu pracy, aby zwiększyć wydajność i dotrzymywać terminów dostaw. Wybraliśmy rozwiązanie zaproponowane przez firmę Brady: opaski termokurczliwe bez halogenów gwarantują wytrzymałość i szybkość wykonania porównywalną z naszym starym systemem. Dzięki firmie Brady zyskaliśmy nawet nowe rynki, oferując klientom trwałą i bardziej profesjonalną identyfikację.»

 

Pani Combe, kierownik produkcji w firmie produkującej panele słoneczne:

Zapewnienie trwałej identyfikowalności paneli słonecznych jest kluczowe w naszej branży, wybraliśmy więc firmę Brady, która jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie identyfikacji.
Mieliśmy w przeszłości problemy związane z odpadaniem etykiet i utratą czytelności, co powodowało regularnie dodatkowe koszty, a firma Brady była w stanie zaproponować nam właściwe rozwiązania w zakresie wytrzymałości materiałów, doradztwa technicznego i jakości drukarek. Dzięki tylko jednemu dostawcy zwiększyliśmy wydajność i poprawiliśmy wizerunek naszej marki.»