BEZPŁATNA INFOLINIA

800 080 178

Produkty

Produkty

Etykiety, koszulki termokurczliwe i oznaczenia

Etykiety przemysłowe — Firma Brady oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie etykiet do identyfikacji, przyczyniające się do zwiększenia produktywności, jakości i bezpieczeństwa. Możesz drukować własne, niestandardowe etykiety lub używać gotowych, pustych etykiet wysokiej jakości do różnych zastosowań, w tym do oznaczania przewodów i kabli, do płytek PCB i innych komponentów, w telekomunikacji, laboratoriach itp. Możesz również skorzystać z gotowych, wstępnie zadrukowanych etykiet.

 

Drukarki i Urządzenia

Brady oferuje szeroką gamę specjalistycznych urządzeń do identyfikacji i oznakowania. Termotranferowa technologia druku w połączeniu z doskonałą jakością specjalnych materiałów i klejów zapewnienia najwyższe wykonanie etykiet identyfikacyjnych dla wszystkich potrzeb przedsiębiorstwa lub instytucji. Szeroka gama drukarek i etykiet od najmniejszych przenośnych drukarek etykiet po duże urządzeń do drukowania i naklejania etykiet Brady jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i rosnące znaczenie oznakowania dającego pewność jednoznacznej identyfikacji we współczesnym świecie.

 

Czytniki kodów kreskowych

Ręczne i automatyczne skanery kodów kreskowych i kodów datamatrix są istotnym elementem wiarygodnego systemu monitorowania i kontroli przepływu produktów w procesach wytwarzania lub przechowywania. Wysokiej jakości skaner pozwala na szybki odczyt danych nawet z większych odległości.

 

Oprogramowanie

Špecialozované programové balíky pre design a tvorbu etikiet a štítkov sú nevyhnutnou súčasťou kompletných identifikačných riešení. Programy LabelMark™ a CodeSoft® sú určené pre jednoduchú tvorbu etikiet, zatiaľ čo MarkWare™ pre prípravu predlôh grafických tabuliek, značiek a potrubných štítkov.

 

Znaki bezpieczeństwa

Przy wyborze tablic bezpieczeństwa należy wziąć pod uwagę nie tylko treść informacji ale również odporność materiału, z których tablice bezpieczeństwa są wyprodukowane.

 

Lockout/Tagout

Co roku, w Unii Europejskiej zostanie zranionych i uśmierconych wielu pracowników wykonujących regularne naprawy lub konserwacje urządzeń i maszyn przemysłowych. Znacząca ilość tych zranień jest spowodowanych przez niekontrolowany dopływ energii. Nawet pomimo, że w Europie są przyjęte środki wymagające wyłączenie i zamknięcie wszelkich źródeł energii podczas wykonywania napraw maszyn przemysłowych.

 

Usługi

Działalność usługowa BRADY jest ofertą dla klientów BRADY, którzy chcą zapewnić sprawne funkcjonowanie drukarek termotransferowych BRADY oraz ich oprogramowania użytkowego.